חברת XPG תחשוף מוצרים חדשים בכנס IFA 2019

כנס IFA 2019 מתקרב ובא ואיתו שלל הכרזות רבות מצד חברות שונות על מוצרים חדשים בתחום החומרה והטכנולוגיה. חברת XPG חושפת כי תחשוף שלל מוצרים חדשים במהלך הכנס.

כנס IFA 2019 יאפשר ל-XPG להציג שלל מוצרים חדשים, החל ממוצרי ציוד הקיפי ועד לכוננים קשיחים.
מוצר חדש וייחודי של החברה הינו ה-XPG Headshot Gaming Mouse. מדובר בעכבר גיימינג חדש ומהפכני המשלב בתוכו שתי טכנולוגיות חדשות וייחודיות והן בינה מלאכותית AI והדפסה ב-4D. ה-Headsot נועד לקטוף את התואר “עכבר הגיימינג המושלם”, כאשר הוא מציג עיצוב קל במיוחד ומבנה סריג רב תחליתי וכן מערכת AI שתאפשר למשתמשים בעכבר להתאים אותו באופן הטוב ביותר לשימושם האישי.

בנוסף לעכבר תציג חברת XPG את סדרת Mera. סדרת Mera הינה סדרת מוצרי גיימינג שנועדה לשנות את התפיסה הקבועה ואת הצבעים הכהים והאדומים שפוקדים את מוצרי הגיימינג של היום. על פי XPG, סדרת Mera תציג לגיימרים מגוון רחב של מוצרים כגון עכברים, מקלדות, משטחים לעכבר, אוזניות ומארזים בצבעים הנוגדים לחלוטין את הצבעים הכהים שיש כיום למוצרי גיימינג, ותציג צבעים חמים ונועזים.

מלבד ציוד הקיפי חדש, חברת XPG תציג את ה-Gammix S50. מדובר בכונן NVMe SSD המסוגל לספק מהירויות קריאה וכתיבה של עד 5000/4400MB לשנייה. בנוסף הכונן החדש יכלול כ-750K IOPS, מה שיהפוך את הכונן למהיר עד פי 10 ביחס לכונני SSD SATA רגילים. ה-S50 יאפשר תמיכה במערכות מחשב של Intel וכן של AMD, כך שיוכל להתאים לכל אחד ולכל מערכת, עקב התמיכה שלו ב-PCIe 3.0.

XPG 2019 IFA

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה