מארז מחשב XPG DEFENDER PRO

מותג XPG משיק את המארז XPG DEFENDER PRO

ה-XPG DEFENDER PRO יציע מרחב עבודה רחב לבניית המחשב שלכם בלי לתפוס יותר מידי מקום על השולחן

חברת XPG משיקה מארז חדש העונה לשם XPG DEFENDER PRO. המארז החדש יהווה את החזון של XPG בכל הקשור למארזי מחשב כאשר יציע מרחב עבודה רחב במיוחד המסוגל לאכלס את הרכיבים הגדולים ביותר תוך כדי שמירה על מימדים של מארז בגודל בינוני.

בתור התחלה, ה-XPG DEFENDER PRO מסוגל לאכלס בתוכו לוח אם מסוג E-ATX. למי שלא מכיר נספר בקצרה שנכון להיום קיימים מספר סוגים וגדלים של לוחות אם בתעשייה – לוחות ATX הנחשבים ללוחות בגודל סטנדרטי, לוחות mATX המציעים לוח בינוני אך עדיין מלא אפשרויות שימוש למערכות קטנות יותר ולוחות Mini-ITX שהם לוחות בגודל מינימאלי במיוחד המספקים פלטפורמה איכותית לבניית מערכות מחשב קטנות במיוחד. סוג נוסף של לוחות אם הוא ה-E-ATX, שזהו בעצם לוח ATX מורחב המגיע בפורמט גדול יותר ומלא יותר באפשרויות שימוש.

אז כפי שאמרתי קודם, המארז החדש יספק מקום ללוחות E-ATX ועדיין ישמור על גודל מחשב כולל של מארז בגודל בינוני, כך שאם אתם מחפשים להכניס מלא כוח למחשב שלכם בלי לתפוס יותר מידי מקום על השולחן, יכול להיות שהמארז הזה ידבר אליכם בדיוק. מעבר לכך המארז כולל מספיק מקום כדי לאכלס כרטיסי מסך בגודל של עד כ-380 מילימטר, לצד יכולות אכלוס רחבות לשלל רכיבים נוספים. מעבר לכך המארז מגיע עם פאנל קדמי מגנטי המשמש כשכבת סינון אבק נוספת ובנוסף לכך המארז מגיע עם כ-3 מאווררים מסוג XPG VENTO 120 ARGB הכלולים עם המארז ומותקנים בחלקו הקדמי.

בצידו התחתון של המארז נקבל כיסוי תחתון המסתיר את הכבלים שאינם בשימוש ואת ספק הכוח וכן מאפשר אכלוס של כלוב כוננים המסוגל לאכלס שני כוננים קשיחים בגודל מלא וכן שני כונני SSD. מעבר לכך בחלקו האחורי של המארז נמצא מקום נוסף לאכלוס כונני SSD וחורים ייעודיים לניטוב כבלים. כמו כן המארז מסוגל לאכלס בתוכו רדיאטורים לקירור מים במגוון גדלים, כאשר חלקו העליון של המארז מסוגל לאכלס רדיאטור בגודל של עד 280 מילימטר וחלקו הקדמי של המארז מסוגל לאכלס רדיאטור בגודל של עד כ-360 מילימטר, כך שאם אתם זקוקים למקום רב לטובת בניית מערכת המבוססת על קירור מים סגור או מערכת קירור נוזלית שלמה, יש לכם מקום ללא חשש.

כמה זה יעלה לי..! – טרם נחשף מחירו והגעתו של המארז לישראל.

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה