Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like A Dragon – החיים עולים על כל דימיון

משחק היאקוזה האחרון של חברת Sega נתן לנו מערכת קרב שונה ביותר מהמשחקים הקודמים. אבל את הסיבה לכך אתם צריכים לקרוא כדי להאמין.

Yakuza: Like A Dragon נחת בדפים ברחבי העולם ממש לא מזמן, ונותן לנו חוויה נוספת של משחק יאקוזה איכותי ומהנה. השינוי הכי גדול שהוא מביא לנוסחה המוצלחת היא בגזרת המשחקיות, הקרבות ליתר דיוק. בניגוד למשחקים הקודמים בסדרה אשר לקחו סגנון של אקשן משולב עם מכות, אומניות לחימה, ומהלכים מיוחדים, הפעם יש לנו מערכת לחימה בתורות אשר משלבת אלמנטים של משחקי תפקידים. השינוי עצמו הוא מוזר, אבל הסיבה אליו היא אפילו מוזרה יותר.

על פי טושיהירו נאגשו, המנהל הכללי של הסטודיו מאחורי משחקי Yakuza, סטודיו Ryu Ga Gotoku, הכל התחיל מ”הדלפה” של חברת Sega באחד באפריל. במהלך ההדלפה החברה שיחררה דמו אשר מראה את הסדרה נעשית כמשחק תורות. לאחר חשיפת המשחק החדש, הרבה מאוד הניחו שההדלפה היתה מכוונת ורמזה לכיוון של המשחק החדש, והתגובות היו כל כך נלהבות עד שעמוק אל תוך פיתוח המשחק, Sega החליטו לשנות את מערכת הקרב המתוכננת (שיועדה להיות דומה למשחקים הקודמים) אל מערכת התורות שקיבלנו במוצר הסופי. לפעמים החיים נותנים לנו סיפורים מדהימים.

Yakuza: Like A Dragon זמין היום עבור ה-Xbox One, Xbox Series X / Series S, PlayStation 4, PlayStation 5, ולמחשב האישי.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה