מלחמת הכוכבים – סדרות וסרט חדש מוכרזים

חברת Disney חושפת מספר פרויקטים חדשים בכותר "מלחמת הכוכבים" שבבעלותה

לצד כותר Marvel, הכותר היקר ביותר של חברת Disney ועם פוטנציאל מסיבי לרווח הוא ללא ספק כותר "מלחמת הכוכבים", שבעקבות סיום הטרילוגיה החדשה די נעלם ממסכינו למעט משחקים מצליחים תחת חברת EA והסדרה האהובה The Mandalorian. אבל כעת, יחד עם ההכרזות החדשות סביב Marvel בישיבת המשקיעים של Disney, אנחנו מקבלים סדרות וסרטים חדשים תחת כותר "מלחמת הכוכבים" שמבטיחים עתיד מאוד זוהר עבור הכותר, יחד עם עדכונים לגבי הסדרות המוכרזות.

The Mandalorian

הסדרה המצליחה של Marvel שהובילה לסערת האינטרנט של בייבי יודה, תחזור כמובן לעונה נוספת בסוף השנה הבאה. במהלך ישיבת המשקיעים, נשיאת Lucasfilm קטלין קנדי הכריזה שהעונה השלישית תצא בחג המולד 2021.

Obi-Wan Kenobi

הסדרה המצופה בכיכובו של יואן מקגרגור היא פרויקט מאוד מסקרן ב-Disney+ שהשאיר הרבה מעריצים במתח לראות מה תכלול הסדרה החדשה.

לא קיבלנו יותר מדי פרטים עמוקים לגבי הסדרה, למעט המיקום בו היא תתרחש והשחקנים שייקחו בה חלק, אבל ידענו שיש למה לצפות. כעת, מעריצים של סרטי הפריקוול של "מלחמת הכוכבים", ישמחו לדעת שהיידן כריסטנסן יחזור לגלם את דארת' ויידר פעם נוספת בסדרה החדשה, מה שיהיה מעניין לראות מבוצע, בהתחשב בכך שהסדרה, כפי שגם הוכרז כרגע, מתרחשת עשר שנים אחרי "נקמת הסית'" ושאדון הסית' כבר נמצא בחליפה השחורה האייקונית.

Lando

חברת Disney יודעת את הפוטנציאל שהמבריח האהוב עלינו מביא ולשמחתינו היא מנצלת את לנדו קלריסיאן עם סדרה חדשה מבית ג'סטין סימיאן (Dear White People).

אין עוד פרטים על הסדרה, אבל ישנן שמועות שהחברה תיצור קשר עם דני גלובר על מנת שיחזור לגלם את לנדו בצעירותו אחרי שזכה לתגובות חיוביות ב"סולו: סיפור מלחמת הכוכבים".

Andor

סדרת הספין אוף ל"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" בכיכובו של קאסין אנדור הייתה בפיתוח כבר זמן מה ב-Disney ולמעט חזרתו של דיאגו לונה לתפקיד, לא הרבה מידע נחשף לגבי הסדרה.

כעת, במהלך ישיבת המשקיעים, נחשפה הצצה רשמית ראשונה שמראה ש-12 התסריטים עבור 12 הפרקים גמורים ושההפקה יוצאת לדרך עם ליהוקים.

עם הפקה גדולה שמאוד מזכירה את The Mandalorian וכוכב מצליח באותה מידה בתפקיד המרכזי, אפשר לצפות להצלחה די דומה מ-Andor.

Ahsoka

אחת מנקודות האור הבוהקות בעונה הנוכחית של The Mandalorian הייתה רוזריו דוסון בתור הג'די האהובה אסוקה טאנו. ובכן, נראה שבדומה לשמחת המעריצים, ההנהלה ב-Lucasfilm גם ראתה את הפוטנציאל והודיעה שסדרה חדשה בכיכובה נמצאת בפיתוח על ידי הבמאי ג'ון פאברו, שכמובן מפיק גם את The Mandalorian, ודייב פילוני, שפיתח את הדמות בסדרות האנימציה בהן כיכבה.

אין לסדרה תאריך יציאה מתוכנן, אבל היא כן קיבלה לוגו רשמי.

Rangers of the New Republic

סדרת ספין אוף נוספת שנולדה כעת מ-The Mandalorian היא Rangers of the New Republic שמתוכננת להשתלב עלילתית עם The Mandalorian ו-Ahsoka.

לא נחשפו פרטים נוספים עליה, למשל מי יהיו הריינג'רים, אבל אין ספק שמעריצים יתחילו בספקולציות עם תום העונה השנייה של The Mandalorian.

Rogue Squadron

אחד הצירופיים הבמאיים הגדולים ביותר של Disney לכותר "מלחמת הכוכבים" הייתה הבמאית פטי ג'נקינס ("וונדר וומן"). ההכרזה שהבמאית המצליחה תביים סרט תחת הכותר השאירה הרבה מעריצים בספקולציות לסיפור שתבחר להביא למסך.

כעת, נחשף שהסיפור יהיה של Rogue Squadron, יחידת הטייסים של טרילוגיית הסרטים המקורית שכיכבה במספר משחקים במהלך השנים.

עם ההכרזה של קייטלין קנדי בישיבת המשקיעים, שוחרר וידאו שבו ג'נקינס מדברת למה בחרה דווקא להביא למסך הגדול את הסיפור של הטייסת ביחד עם פרסום די מגניב לסרט העתידי.

סיכום

בזמן שהסרט העתידי של ג'נקינס יהיה אחד הנושאים המדוברים בשנה הקרובה, אפשר לראות ש-Disney ממשיכה לקחת את כותר "מלחמת הכוכבים" אל המסך הקטן עם כל הסדרות של הכותר שנמצאות בפיתוח ועם הקורונה עדיין בחוץ, ככל הנראה, זאת ההחלטה הנכונה עבור הכותר עד שבתי הקולנוע יחזרו לפעילות מלאה ברחבי העולם.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה