זאק סניידר מתכנן סדרת אנימה עבור Netflix

בקרוב: סדרת אנימה שעוסקת במיתולוגיה הנורדית ב-Netflix!

הבמאי, מפיק ותסריטאי זאק סניידר מביא לנו סדרת אנימה חדשה המבוססת על מיתולוגיה נורדית, בשיתוף האמן ג'יי אוליבה שישמש בתור מפיק ובמאי. סניידר ידוע בתור קולנוען חובב היסטוריה ומיתולוגיה. ניתן לראות שזה בא לידי ביטוי בסרטו "300" שמבוסס על סדרת קומיקס בעלת שם זהה והמשיך בז'אנר הקומיקס (שרבים רואים כמיתולוגיה מודרנית) עם סרטיו "איש הפלדה", "באטמן נגד סופרמן". כל אלה דוגמאות לסרטים מצליחים וידועים ברמת אסתטיקה גבוהה שחשובה מאוד לסדרת אנימה וניתן לקוות שסניידר יפגין את כישרונותיו גם בסדרת האנימה העתידה לצאת ב-Netflix.

ג'יי אוליביה ידוע בעבודתו כאמן ציור בסרטי ה-DCEU של סניידר וגם ביקום של Marvel עם "ת'ור: ראנגארוק" ו"ספיידרמן: רחוק מהבית". אומנם, מלבד זאת הוא גם ביים סרטים שמבוססים על קומיקס, כגון: "באטמן: האביר האפל חוזר", החלק הראשון והשני, "באטמן: מתקפה על ארקהם" ו"Justice League: Dark".הוא הוכיח את עצמו כאמן יצירתי ופעיל שיניב הצלחה לסדרה הקרבה.

 

עם פרויקט זומבים חדש בשירות הצפייה בניהולו של סניידר, משתמע שנטפליקס מרוצה משיתוף הפעולה עם זאק סניידר- ג'ון דרדיאן, ראש ניהול תכני האנימה, טען:

החידוש בפרסום חזותי של סניידר דחף את התעשייה קדימה וגרם לו להיות אחד היוצרים הבולטים ביותר של דורו.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

בנוסף, נראה שבשל המותחן החדש לזומבים בו סניידר נוטל חלק לסניידר ביקוש רב בתעשיית הקולנוע וששני הצדדים מרוויחים.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה