שובר קופות – עשרה דברים שאנחנו רוצים לראות ב-"הנוקמים: סוף המשחק"

מה אנחנו רוצים לראות על המסך הגדול כשהנוקמים ינסו להחזיר חצי מהיקום לחיים ב"הנוקמים: סוף המשחק"

"הנוקמים: מלחמת האינסוף" הביא לנו לא מעט רגעים מדהימים על המסך הגדול שחיכינו לראות לכל אורך עשר שנות הריצה של היקום הסינמטי של Marvel כמו שובו של הענק הירוק לצד שאר הנוקמים ות'ור וטוני סטארק לצד שומרי הגלקסיה, אבל עדיין ישנם מספר דברים שלא קיבלנו אותם בסרט או קיבלנו מהם רק הצצה קטנה שאנחנו רוצים לראות אותם במלואם בסרט הבא "סוף המשחק".

10 – ת'ור פוגע לת'אנוס בראש עם ה-Stormbreaker

זו אולי בקשה מינורית שרוב הסיכויים לא תקרה בכלל אבל היינו רוצים לראות מתישהו ב"סוף המשחק" את ת'ור תוקע לת'אנוס את הנשק המלכותי שלו ה-Stormbreaker בראש, אחרי שת'אנוס אמר לת'ור שהוא היה צריך לכוון את הנשק שלו לראשו של הטיטאן בסוף הסרט הקודם על מנת לעצור אותו.

זה יכול להיות המכה שתהרוג את ת'אנוס או שת'אנוס ישרוד את המכה תודות לכפפת האינסוף, אבל זה משהו שהיינו רוצים לראות קורה בסרט, כמובן שזה עלול להיות קצת אלים מדי בשביל Disney.

9 – ביקור באירועים היסטורים שונים

הספקולציה כרגע סביב העלילה של "סוף המשחק" זה שגיבורינו ינועו אחורה בזמן כדי לעצור את ת'אנוס, מה שככל הנראה יוביל למסע בזמן באירועים מוכרים מהעבר של היקום בסגנון "הארי פוטר והאסיר מאזקאבן", זה לפחות מה שאני הבנתי מהטריילר האחרון שמראה את ההתחלה של טוני סטארק, סטיב רוג'רס ות'ור.

אז מה שהיינו רוצים זה מסע אל העבר של גיבורינו לאירועים מהסרטים הראשונים שייתן לנו סגירת מעגל לפני הסרט האחרון של רובם. זה אפילו יכול להיות מגניב אם יכירו בסרט "הענק הירוק" בכיכובו של אדוורד נורטון, רק שהפעם זה מארק רופאלו בתפקיד. יכול להיות עדכון נחמד לראות על המסך אם כבר מתעסקים עם מסע בזמן.

8 – סקרלט וויץ' משיגה נקמה

למרות שהרומנטיקה בין סקרלט וויץ' והויז'יון לא הייתה הדבר המעניין ביותר בסרט הקודם, זה עדיין היה שובר לב לראות אותה הורגת את הוויז'ון על מנת לעצור את ת'אנוס ואז את הטיטאן מחזיר אותו לחיים רק כדי לקחת את אבן המחשבה, ואחרי שהיא הפכה את הקרב האחרון שלו לקשה ביותר בסרט הקודם, היינו רוצים לראות אותה מכסחת לו קצת את הצורה כנקמה למה שעשה.

7 – פפר פוטס בחליפה ונלחמת לצד שאר הגיבורות

אחד הרגעים שתמיד רצינו לראות על המסך בסדרת סרטי איירון מן ואף פעם לא קיבלנו אותו זה פפר פוטס, העוזרת האהובה של טוני, בחליפת האיירון מן שלה. ככל הנראה נזכה לזה ב"סוף המשחק" עם פפר בחליפה מצילה את טוני שצף בחלל, אבל היינו רוצים לראות אותה נלחמת לצד הגיבורות האחרות של Marvel בתור Rescue, רק כדי שנקבל רגע עם האישה הראשונה של ה-MCU (פפר פוטס) ועם האישה החדשה של ה-MCU (קפטן מארוול).

6 – אינטרקציות של כל שאר הדמויות

כמובן שאהבנו ב"הנוקמים: מלחמת האינסוף" סוף סוף לראות את כל הדמויות האלו ביחד על המסך ולמרות שזה היה מבדר לראות את טוני, דוקטור סטריינג' וסטארלורד על המסך, עדיין לא ראינו אינטרקציות אחרות שממש רצינו לראות- בעיקר ספיידרמן והענק הירוק (בגלל ההיסטוריה בין הדמויות בקומיקס), טוני סטארק ורוקט רקון (משווים נשקים ועוקצים אחד את השני), שומרי הגלקסיה וקפטן מארוול, ודוקטור סטריינג' וסקרלט וויץ' (חברים טובים בקומיקס ושניהם קוסמים, יהיה נחמד אם ירמזו שוונדה היא קוסמת).

5 – האלמנה השחורה והענק הירוק משלימים

אחת מהעלילות המרכזיות של "הנוקמים: עידן אולטרון" הייתה היחסים בין האלמנה השחורה, נטשה רומנוף, והענק הירוק, ברוס באנר, וב"ת'ור: ראגנארוק" ו"מלחמת האינסוף" קיבלנו רמזים ליחסים ביניהם ושהייתה שם אהבה, אבל לא קיבלנו סגירת מעגל אמיתית.

לכן, הייתי רוצה לראות את הצמד משלימים לקראת הסוף של "סוף המשחק" ונהפכים לזוג האולטימטיבי של היפה והחיה.

4 – איחוד מרגש בין פיטר פרקר וטוני סטארק

הרגע העצוב ביותר מהסיום של "הנוקמים: מלחמת האינסוף" זה היה לראות את פיטר פרקר מת בזרועותיו של הדמות האבהית שלו, טוני סטארק. המילים "I don’t feel so good" הפכו להיות טראומה רגשית עבור מעריצים של מטפס הקירות האהוב ולמרות שאנחנו יודעים שספיידרמן יחזור לחיים (יש לו סרט חדש וחוזה לעוד 4 סרטים נוספים), אנחנו עדיין רוצים לראות איזשהו איחוד מרגש בין פיטר וטוני כשאיש העכביש יחזור מהמתים בתור אחד מרגעי השיא הרגשי של "סוף המשחק".

3 – רמיזה כלשהי לאקס-מן

אחד הנושאים החשובים בתעשיית הקולנוע בשנה האחרונה היה הרכישה של חברת 20th Century Fox בידי ענקית המדיה Disney ולפי דיווח אחרון לגבי העסקה, חברת Disney רשמית השתלטה על הרכוש של 20th Century Fox החל מה-20 במרץ וזה כולל את ארבעת המופלאים והאקס-מן.

בזמן שארבעת המופלאים הם מרכיב חשוב ביקום של Marvel, האקס-מן מהווים מרכיב חשוב יותר מהנוקמים תודות למוטנטים כמו וולברין, חיה והסקרלט וויץ'. אז אני מקווה שנקבל איזושהי התייחסות לצוות האקס-מן או לאביה המוטנט של וונדה, מגנטו, במהלך הסרט. זה כמובן יקרה רק אם הבמאים ידעו שהשליטה של Disney תחל ב-20 למרץ, אבל אם זה יקרה, זאת תהיה ההזדמנות המצוינת להתחיל להכין את הקרקע לחברים החדשים של היקום של Marvel.

2 – קפטן אמריקה ואיירון מן עובדים יחד שוב

אחרי הסכסוך בין סטיב רוג'רס וטוני סטארק בסוף "קפטן אמריקה: חייל החורף", רצינו לראות את קפטן אמריקה ואיירון מן נלחמים פעם נוספת זה לצד זה. היה לנו רמיזה שזה יקרה כאשר טוני עמד להתקשר לסטיב בסרט הקודם, אבל לא ראינו שום אינטרקציה בין השניים כל הסרט. לכן אם זה באמת הולך להיות הסרט האחרון של כריס אוונס, אנחנו צריכים לראות את השניים משלימים הדורים ונלחמים פעם נוספת בשיתוף פעולה מלא, בדיוק כמו בסרט "הנוקמים" הראשון בקרב להציל את ניו יורק.

1- קפטן אמריקה צועק Avengers Assemble

אם יש משהו שאנחנו רוצים לראות בסרט הבא של הנוקמים זה את סטיב רוג'רס סוף סוף צועק ”Avengers Assemble” כמו בקומיקס. עשו לנו Tease לזה בסוף של "הנוקמים: עידן אולטרון" אבל עדיין לא קיבלנו שיחזור של התמונה האייקונית של קפטן אמריקה מסתער לקרב עם הנוקמים מאחוריו ועם זעקת הקרב שלו, ובהתחשב שזה הולך להיות סרטו האחרון של כריס אוונס (ככל הנראה), אנחנו חייבים לראות את הרגע הזה קורה על המסך.

סיום

אז אלו הדברים שאני מרגיש שיהיו חייבים להיות חלק מסרט הנוקמים העתידי ב-25 באפריל, אבל למען האמת, בין אם יקרו או לא, אני בספק שאמצא את עצמי מתאכזב מהסרט אם מדובר בסרט טוב כמו קודמו.

תכתבו לנו בתגובות, אילו רגעים אתם הייתם רוצים לראות במהלך "הנוקמים: סוף המשחק"? נשמח לדעת.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה