תאריכי היציאה ל"רחוב סומסום" ו-"טום וג'רי" נחשפו

עוד מתקפת נוסטלגיה מגיעה מכיוון הוליווד- סרטי קולנוע באורך מלא לסדרות הילדות של כולנו- "רחוב סומסום" ו-"טום וג'רי" מקבלים תאריכים יציאה מאולפני Warner bros.

להוליווד נגמרים הרעיונות, והם טוחנים את הילדות שלנו עד אבק- והופכים את סדרות הילדות של כולנו לסרטים הוליוודים.
"רחוב סומסום" המוכר והאהוב הולך להפוך לסרט לייב אקשן מוזיקלי באורך מלא, ואילו "טום וג'רי" יהפוך לשילוב של אנימציה עם לייב אקשן, כמו סרט Space Jam 2 העתידי.

סדרת "רחוב סומסום" הקלאסית עלתה לאוויר בארצות הברית בשנת 1969, והפרק הראשון של גרסתה הישראלית עלה בשנת 1983.
הסדרה התאפיינה בדמויות ותפאורה צבעוניים במיוחד, וסיפקה תכניות בעלות מסרים חינוכיים קלאסיים יחד עם דמויות בלתי נשכחות כמו עוגיפלצת, אריק ובנץ, וקיפי בן קיפוד.
הדמויות בסדרה היו בובות פרוותיות שהוזזו על ידי מפעילים, או במקרה של הדמויות הגדולות יותר- אדם בחליפה.

הדמויות הנוספות שהולכות להגיע למסכים הגדולים של כולנו בקרוב הם טום וג'רי, שהסדרה הקלאסית שלהם החלה כסרטים קצרים עוד בשנות ה-40, אך הפכה לסדרת אנימציה מונפשת רק בשנת 1975 בסדרה "המופע של תום וג'רי" (The Tom and Jerry Show).

עכשיו,נכון לדיווחים האחרונים נראה כי הסרט "רחוב סומסום" עתיד לצאת בתאריך 15.01.2021.
והסרט "טום וג'רי" עתיד להגיע לקולנוע בתאריך 16.04.2021.
יחד עם Space Jam 2, שעתיד לצאת גם בשנת 2021, בתאריך 16.07.2021- נראה כי שנת 2021 עתידה להיות מלאה בניחוח הנוסטלגיה ובאולמות קולנוע מלאים בילדי הניינטיז.

הסרט "רחוב סומסום" יבויים על ידי הבמאי ג'ונת'ן קריסל (Jonathan Krisel), בעוד התסריט נכתב על ידי צמד הכותבים מייק רוסוליו (Mike Rosolio) וכריס גאלטה (Chris Galletta).
ההפקה של הסרט מופקדת בידי שון לוי (Shawn Levy), עוד מאז הפרויקט היה בחיתוליו- אי שם בשנת 2012.

הסרט "טום וג'רי" יישאר נאמן למסורת, וזוג הדמויות האייקוניות ישארו אילמות לחלוטין, כך שעבודת צוות ההנפשה יצתרך לעבוד שעות נוספות על הנפשת הבעות הפנים של החתול והעכבר המטורפים בכדי להבין אותם.
את הסרט עתיד לביים טים סטורי (Tim Story), שהיה האחראי לשני סרטי "ארבעת המופלאים" הקודמים (אלו שהגיעו לפני ה-Reboot).

עוד לא נחשפו פרטים על הסרטים, אבל ישנן שמועות כי אולפני Warner Bros. שמו עינם על השחקניות אוליביה קוק (Olivia Cooke) וזואי דויטש (Zoey Deutch) כדמויות ראשיות בסרט, בנוסף כמובן לתום החתול וג'רי העכבר- אך כרגע עוד לא נאמר דבר לגבי סגירת חוזה או התקדמות כלשהי במגעים בנושא.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה