מותג 1MORE משיק בישראל שתי סדרות אוזניות חדשות

חברת 1MORE משיקה בישראל שתי דגמי אוזניות True Wireless חדשות, דגם PistonBuds ודגם ComfoBuds

מותג 1MORE הגיע לישראל במהלך חודש יוני של שנת 2020 וכבר כולל בישראל מספר לא קטן של סדרות ודגמי אוזניות הזמינות לרכישה. לאחר השקת המותג בארץ הובאה לישראל סדרת ColorBuds וכעת מצטרפות לארסנל המוצרים של המותג שני דגמים חדשים והן דגם PistonBuds ודגם ComfoBuds. שני הדגמים יציעו אוזניות בפורמט TureWireless ויגיעו לישראל תחת הייבוא הרשמי של חברת דוגית יחד עם אחריות מלאה לשנה של היבואנית הרשמית.

דגם 1MORE PistonBuds יהיה לאוזניות True Wireless אופנתיות המגיעות בגימור מט הכולל דרייברים בגודל של כ-7 מילימטר. האוזניות כוללות כ-4 מיקרופונים מובנים המספקים ביטול רעשי רקע לצד שימוש באלגוריתם DNN (Deep Neural Network) המזהה את קול המשתמש ומגביר אותו על מנת לאפשר קיום שיחות ברורות יותר.

האוזניות יתמכו בקישוריות Bluetooth 5.0 ויהיה ניתן לחבר כל אוזניה בנפרד למכשירים שונים. האוזניות כוללות תמיכה במכשירי Android וכן במכשירי iOS וכוללות בקרי מגע ייעודיים להפעלה או עצירה של שירים, מענה לשיחות וגישה לעוזרת קולית.

מעבר לכך נקבל תמיכה בתקן עמידות למים IPX4 לצד משקל כולל קל במיוחד של כ-4.2 גרם לאוזניה. סוללת האוזניות מסוגלת לספק עד לכ-20 שעות שימוש כולל הטענה באמצעות מארז האוזניות.

כמה זה יעלה לי..! – ה-1MORE PistonBuds יעלו כ-229 שקלים ויגיעו בצבעים שחור ולבן.

דגם נוסף הינו דגם 1MORE ComfoBuds. גם כאן נקבל אוזניות True Wireless המגיעות עם גימור מתכתי ודרייברים בגודל של כ-13.44 מילימטר במשקל של כ-3.8 גרם בלבד. 

גם כאן נקבל כ-4 מיקרופונים המספקים ביטול רעשי רקע ואת טכנולוגיית אלגוריתם DNN. מעבר לכך נקבל תמיכה בתקן עמידות בפני מים IPX5, זמן שימוש של עד כ-18 שעות כולל הטענה באמצעות מארז האוזניות.

האוזניות עברו כיוונון ייעודי על ידי מהנדס הסאונד המומחה לוקה ביגנארדי, שזכה בין היתר בפרס הגראמי.

כמה זה יעלה לי..! – ה-1MORE ComfoBuds יעלו כ-269 שקלים ויגיעו בצבעים שחור ולבן.

 

כל הדגמים החדשים יהיו זמינים לרכישה בישראל באתר ובחנות היבואן הרשמי דוגית לצד רשתות נוספות כגון KSP, MDK, הייטקזון, פטקום ואצל משווקים מורשים נוספים.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה