ההמשך של הסדרה 24 בוטלה על ידי חברת Fox

הספין-אוף של הסדרה 24 מבוטלת על ידי Fox אחרי עונה אחת

הסדרה 24, תוכנית האקשן בכיכובו של קיפר סאתרלנד, הייתה אחת הסדרות הכי משמעותיות של שנות ה-2000. אחרי בכורה בשנת 2001, הסדרה עזרה להגדיר את התקופה שאחרי ה-11 בספטמבר ולתרום הרבה לדיונים בנושא שיטות אנטי-טרור, בו בזמן עשתה מהפכה באופן בו מספרים עלילה בטלוויזיה באמצעות התקדמות עלילה בזמן אמת.

הסדרה רצה שמונה עונות והסתיימה ב-2010, אבל Fox המשיכה לנסות להחיות את הסדרה באמצעות פורמטים שונים. היו לא מעט דיבורים על סרט קולנועי אבל זה לעולם לא קרה. אבל הסדרה המקורית כן חזרה לזמן קצר במיני סדרה בשם Live Another Day ששודרה ב-2014, ובשנה שעברה, יצאה סדרת המשך בשם "24 : מורשת" שרצה 12 פרקים.

כעת נראה שסדרה זו סיימה את ריצתה. Fox הודיעו שהם מבטלים את סדרת ההמשך, בה כיכב Corey Hawkins בתור סוכן אנטי-טרור חדש, ויסתכלו על רעיונות לסדרות המשך נוספות מכותר "24".

ההחלטה בהחלט לא מפתיעה- מאז תחילת הסדרה, הרייטינג של סדרת ההמשך המשיך לצנוח עוד ועוד, והסדרה לעולם לא הצליחה לתפוס את הקסם של הסדרה המקורית.

Fox צריכים להתרכז בתוכן חדש עבור הערוץ שלהם במקום לנסות להרוויח על הצלחות העבר כמו מספר סדרות שהם החליטו להחזיר למסך הקטן כמו "נמלטים" ו"תיקים באפלה". האם סדרת המשך נוספת תצליח להביא לנו טלוויזיה מותחת ומלאת אקשן כמו שהסדרה המקורית הצליחה? מאוד בספק.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה