תאריך היציאה של קינגס מן: ההתחלה נדחה אל 2021

לאחר שנדחה בעבר אל ספטמבר 2020, "קינגס מן: ההתחלה", סרטו השלישי והאחרון של מתיו ווהן בכותר קינגס מן, נדחה שוב ל-2021.

"קינגס מן: ההתחלה" יהיה הסרט השלישי בסדרת סרטי קינגס מן המבוססת על ספרי הקומיקס של דייב גיבונס ומארק מילאר. עם זאת, הסרט החדש לא יהיה המשך ל"קינגס מן: מעגל הזהב" שיצא ב-2017, אלא במקום זאת יהיה פריקוול שמתרחש בערך מאה שנה לפני הסרט הראשון בסדרה. בסרט מככבים רייף פיינס, ג'מה ארטרטון וריס איוואנס.

כמו כל סרט גדול שתוכנן לצאת ב-2020, גם קינגס מן הושפע מנגיף הקורונה. בעוד שחלק מהעולם הצליח לפתוח מחדש את בתי הקולנוע לפני מספר חודשים, בארצות הברית (לא כמו אצלנו), רשתות קולנוע רבות רק התחילו להיפתח מחדש ויש כמה ערים מרכזיות, כולל לוס אנג'לס וניו יורק, שעדיין לא יכולות לפתוח את הקולנועים. בגלל ששתי הערים האלו מספקות בתקופה רגילה כמות עצומה של קהל צופים, ניתן להבין את החשש של אולפנים להוציא את סרטיהם הגדולים כעת.

לפי דיווחים תאריך השחרור של "קינגס מן: ההתחלה" הועבר ל-2021. הסרט אמור היה לצאת לאקרנים ב-18 בספטמבר 2020, לאחר שכבר נדחה מפברואר בשל המיזוג של FOX ו-Disney, אך כעת ייצא ב -26 בפברואר 2021. אבל הוא לא לבד, Disney הודיעה שגם הסרט Nomadland בכיכובה של פרנסס מקדורמנד ידחה אל 4 בדצמבר 2020.

הבחירה של Disney לעכב את קינגס מן לא מאוד מפתיעה. הנגיף והסגר שהוא הוביל אליו הבטיחו ששחרורים חדשים של סרטים אל בתי הקולנוע לא יניבו הרבה הכנסות קופתיות. האופציה השנייה ש-Disney יכלה לקחת היא שחרור אינטרנטי אל שירות הצפייה הישירה שלה, Disney+, כמו שעשתה עם מולאן, אך גם זה לא היה צפוי כי לא קיבלנו כמעט שום תוכן שיווקי לסרט. חוץ מטריילר וכמה תמונות חדשות, Disney לא עשתה הרבה כדי לקדם את "קינגס מן: ההתחלה". מתוך כל הסרטים הגדולים של Disney שתוכננו לצאת בסתיו 2020, עיכובו של קינגס מן הוא כנראה הגיוני ביותר. דחיית תאריך היציאה של הסרט לפחות לשנת 2021 מקנה לו מספיק זמן, כדי שהמצב יהיה יחסית בשליטה ברגע שהוא ישוחרר, ואם הכל ירגע עד לשנה הבאה, צופי הקולנוע יוכלו לראות את הסרט בבתי הקולנוע בפברואר 2021.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה