הפשעים של גרינדלוולד

טריילר חדש ל"חיות הפלא: פשעיו של גרינדלווד" הגיע

"חיות הפלא: פשעיו של גרינדלווד", הסרט השני בסדרת הספין אופ "חיות הפלא" מציג בפנינו דמויות חדשות ועלילה חדשה בעולם הקסם

סדרת הספין אופ הראשונה ליקום הקסום של "הארי פוטר" מאת ג'יי. קיי רולינג יצאה לדרך בדצמבר 2016, וכבר אז הספיקה לסחוף שוב את המעריצים להרפתקה קסומה וחדשה עם הקוסם הצעיר ניוט סלמנדרה. כעת מגיע הסרט השני בסדרה – "חיות הפלא: פשעיו של גרינדלווד" אשר נחשף במלואו בטריילר חדש בכנס התרבות הפופולרית קומיקון שנערך השבוע בסן דייגו.

בסוף הסרט הראשון, הקוסם האפל רב העוצמה, גלרט גרינדלוולד (ג'וני דפ) נתפס על ידי המקוסה (קונגרס הקוסמים של ארה"ב), בעזרתו של ניוט סקמנדר (אדי רדמיין). אבל, כפי שהבטיח, גרינדלוולד ברח ממאסר והחל בגיוס תומכים, רובם לא מודעים למטרה האמיתית שלו: לגדל קוסמים טהורי דם לשלוט על כל היצורים הלא קסומים.

במאמץ לסכל את תכניותיו של גרינדלוולד, אלבוס דמבלדור (ג'וד לאו) מגייס את תלמידו לשעבר, ניוט סקמנדר, שמסכים לעזור, כשהוא אינו מודע לסכנות שבדרך. קווים נחקקים בזמן שאהבה ונאמנות נבחנות, אפילו בין החברים ובני המשפחה הכי קרובים, בעולם הקוסמים בו השסע גדל והולך.

בנוסף, במרכז הסיפור תהייה פרשיית האהבים הבעייתית שלו עם ליטה לסטריינג’, בת משפחת הקוסמים האפלים לסטריינג’, אותה תשחק זואי קרביץ (Zoe Kravitz), וגם ימשך סיפורו של קרידנס, דמותו של עזרא מילר (Ezra Miller) – ילד קוסם שהדחיק את הקסם שלו כל כך חזק, שזה נהייה מסוכן לו ולסובבים אותו.

בסך הכל צפויים נכון להיום כחמישה סרטים בסדרה, כאשר התסריט לסרט השלישי נמצא בעבודה והסרט צפוי להגיע לאקרנים בשנת 2020.

"חיות הפלא: פשעיו של גרינדלווד" יגיע לבתי הקולנוע ב־16 בנובמבר.

אודות יוסי כהן

השאר\י תגובה