העורב, דורה החוקרת וה-Six Billion Dollar Man מקבלים תאריך יציאה

נראה שלא מעט סרטי אדפטציה חדשים בדרך אלינו, ביניהם סרט על דורה החוקרת וסרט על העורב

זה מאוד נדיר לראות את הוליווד מפיקה סרטים בעלי סיפור מקורי ולא מואמץ, בעיקר בגלל שכל סיפור שנחשף בעבר לקהל מסוים מביא איתו למסך הגדול קהל מעריצים מושבע שיעזור בהכנסות הסרט. כך שישנם לא מעט סרטים חדשים על דמויות מוכרות בדרך אלינו, ביניהם ה-Six Billion Dollar Man, העורב ודורה החוקרת.

חברת Warner Brothers מביאה למסך הגדול את הסיפור של ה-Six Billion Dollar Man של שנות ה-70 לשנת 2019 עם מארק וולברג, שיגלם את קולונל סטיב אוסטין (לא המתאבק) שעובר תאונה קטלנית ונבנה מחדש באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של הצבא כסייבורג עוצמתי. הסרט מתוכנן לצאת ב-17 במאי 2019 ויחד עם ההכרזה של תאריך יציאה זה, חברת Warner Brothers הכריזה שסרט הקומיקס The Kitchen יצא ב-20 בספטמבר 2019.

ב-11 באוקטובר חברת Sony מתכננת להוציא למסך הגדול את "העורב" בכיכובו של ג'ייסון מומואה ("ליגת הצדק"), עיבוד מחדש לסיפור הקומיקס האהוב על מוזיקאי שנרצח באכזריות עם אהובתו וחוזר מהמתים לנקום בשמה. הסיפור עובד בשנת 1994 לסרט שגרם למותו הטרגי בטרם עת של בנו של ברוס לי, ברנדון לי, במהלך הצילומים. חוץ ממומואה אין עוד כשרונות שמעורבים בהפקה בינתיים, אבל הסרט מתוכנן להתחיל צילומים בקרוב בבודפשט.

דורה החוקרת, אחת מהדמויות האייקונית בטלוויזיה הצעירה, מצאה את ביתה עם חברת Paramount, שמתכננת להביא למסך הגדול את החוקרת הלטינית הצעירה בסרט לייב-אקשן ב-2 באוגוסט 2019, והסרט יבויים על ידי ג'יימס בובין, אותו במאי מאחורי סרטי החבובות החדשים ו"אליס מבעד למראה". יהיה מעניין לראות מי תיבחר לגלם את דורה המפורסמת, ככל הנראה שחקנית צעירה שהסרט יאפשר לה להזניק את הקריירה שלה לכוכבות.

נראה שמצפה לנו שנה מלאה בסרטי אדפטציה חדשים על המסך הגדול ב-2019. האם הם כולם יצליחו? לא בטוח- למרות שסרטי אדפטציה לרוב מושכים יותר קהל בגלל השם וההיסטוריה שבאה עם הסרט, זה גם מעלה ציפיות לצופים ונותן להם אפשרות לבקר את הסרט החדש על פי החומר המקורי עליו מבוסס הסרט. סרטי אדפטציה הם הימור עבור אולפנים, אבל לרוב הימור משתלם.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה