רוצו בהילוך איטי – השקת Samsung Galaxy S9

אחת מסדרות הטלפונים החכמים שקובעות את הסטנדרט שלנו בכל שנה, Samsung Galaxy, מקבלת את בנה הצעיר ביותר שיצטרף למועדון ה-Flagship של 2018, ה-Galaxy S9. כיאה לכל חברה מכובדת, ההשקה התקבלה בידיים פתוחות במסיבת ההשקה הגדולה היום בתל אביב.

אל ההשקה קובלו המוזמנים גם הם בידיים פתוחות למתחם East TLV היפהפה, עם שלל קישוטים לקראת הטלפון החכם, ומזנון ארוחת בוקר מרהיב, לצידו יכולנו להתנסות במצלמת ההילוך האיטי של המכשיר, עם הטבעה לסל וסרטון קצר שמראה לנו כמה מביכים אנחנו נראים בהילוך איטי.

לאחר מכן הגיעה כמובן ההרצאה, בה עלה אל הבמה מנכ"ל Samsung ישראל, מר קריין קו, ודיבר קצת על החברה בכלל, ועל המכשירים החדשים בפרט, שיוכלו לתקשר יחדיו עם כל מכשירי החברה הכוללים גם הטלוויזיות והמקררים שמשווקים בארץ: "מטרתנו בסמסונג לאפשר לכל משתמש לבטא את הייחודית והיצירתיות שלו. הטכנולוגיה החדשנית שהצלחנו לאגד בסדרת ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus הופכת את המכשיר לחלק בלתי נפרד מהחיים של המשתמש ומאפשרת לו את הביצועים המהירים לו הוא מצפה באופן המותאם במיוחד עבור צרכיו האישיים".

אחריו עלה גיא היבש, מנהל המובייל של Samsung ישראל, שסיפר לנו על הבשר והדם של המכשירים החדשים: "בשנה שעברה הצגנו את מסך ה-Infinity Display, תצוגה שבמהירות הפכה לסטנדרט של הענף. ב-S9, התבססנו על התצוגה המרשימה וליטשנו אותה אף יותר. גם עיצבנו מחדש את גב המכשיר, שמנו לב שסורק טביעת האצבע נשארה אחת הדברים הפופולריות ביותר לפתיחת המכשיר, זה הסיבה ששמרנו על טביעת האצבע אבל הקשבנו לפידבקים שלכם, ומיקמנו אותה מחדש מתחת למצלמה במקום שניתן לאתר באינטואיטיביות. מבפנים מבחוץ מלפנים ומאחור, המכשיר הזה עוצב עבור הדור של ה-Visual וה-Social, ומה שהתחיל בעיצוב מדהים הפך לאחד הדברים שימושיים ביותר בחיים שלנו היום. ב-S9 המצלמה נולדה מחדש… אנחנו מביאים לכם ב-S9 את המצלמה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם."

גיא היבש הוסיף והציג את האפשרויות המצטרפות אל המצלמה, כמו "הצמצם האנושי" שעוצב לפי מודל האישון האנושי שמתרחב באור נמוך, כדי לאפשר ליותר אור לחדור פנימה, וכמובן אפשרות ה-Super Slow Motion, שמאפשרת צילום של קטע וידאו קצר שנע בקצב של 960 פריימים לשניה, ויאפשר לנו גם ליצור תמונות רקע זזות ומיוחדות. לבסוף הוצגנו גם אל ה-AR Emoji, שתיצור דמות מונפשת של המשתמש בדומה למה שמתחרה מסויים (אחמ iPhone X אחמ) כבר עושה, אך בצורה קצת שונה, ולאפשרויות החדשות של Bixby, העוזרת האישית של Samsung, שתעזור לנו לתרגם לעברית שלטים, תפריטים וכל טקסט בשפה זרה מיידית, בעזרת המצלמה המחודשת.

לבסוף דיבר רונן סלם, ראש מחלקת המיתוג, והציג את מסע הפרסום של המכשיר, שייוצג גם בטלוויזיה באמצעות פרסומות שונות, גם בשלטי חוצות עצומים ברחבי הארץ, וגם בפתיחת מרכז יוטיוברים ומובילי רשת בחסות החברה, אותם נוכל לראות כבר עכשיו.

זה לא אירוע השקה בלי קצת התעסקות עם הטלפונים החדשים, ויצא לנו קצת להתנסות במצלמה המחודשת של המכשיר ובאפשרויות ה-AR השונות שמציעים המכשירים ברחבת התצוגה, וכמובן שאי אפשר שלא להגיד "וואו!" כשרואים את התמונות והסרטונים שניתן להפיק יחד עם המצלמה והצמצם הדינמי של ה-S9 ושל ה-S9+, וכמובן את האפשרות להפוך את המכשירים למחשב שולחני לכל דבר עם מסך, מקלדת ועכבר חיצוניים, שמאפשרים שימוש בכל האפליקציות של המכשיר על מסך גדול.

וזה היה אירוע ההשקה של ה-S9 וה-S9+. שני הטלפונים החכמים יהיו זמינים בשלושה צבעים – "שחור חצות", "אפור טיטניום", ו-"סגול לילך". את ה-S9 תוכלו לרכוש כבר עכשיו בשתי גרסאותיו, 64GB ו-1280GB, במחיר מומלץ לצרכן של 3,300 ש"ח ו-3450 ש"ח בהתאמה, ואת ה-S9+ תוכלו לרכוש בגרסת ה-128GB במחיר מומלץ לצרכן של 3,900 ש"ח. אל המחירים המומלצים מצטרפת סאני תקשורת, היבואנית הרשמית של Sasmsung בארץ, המציעה חבילות רכישה למכשירים החדשים, שכוללת מספר מתנות:

  • ה-Galaxy S9 בגרסת ה-64GB יעלה לכם 3299 שקלים, איתו תהנו מחבילת הטבות ייחודית בשווי של 259 שקלים הכוללת: כרטיס זיכרון בנפח 64GB, ומגן מסך PURE GEAR.
  • ה-Galaxy S9 בגרסת ה-128GB יעלה לכם 3499 שקלים, איתו תהנו מחבילת הטבות ייחודית בשווי של 399 שקלים הכוללת: מגן מסך PURE GEAR, תושבת מגנטית לרכב BEASUS ומטען מהיר לרכב.
  • ה-+Galaxy S9 בגרסת ה-128GB יעלה לכם 3899 שקלים, איתו תהנו מחבילת הטבות ייחודית בשווי של 399 שקלים הכוללת: מגן מסך PURE GEAR, תושבת מגנטית לרכב BEASUS ומטען מהיר לרכב.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה