אינדיאנה ג'ונס 5 מקבל טריילר ראשון

הריסון פורד שם את הפדורה עוד פעם אחת בשביל הרפתקה רשמית בסרט ההמשך המצופה "אינדיאנה ג'ונס 5"

ז'אנר האקשן וההרפתקאות כולל מספר גיבורים אייקונים, כמו ג'יימס בונד, רמבו, קונאן ולוק סקייווקר, אבל אין גיבור הרפתקאות אייקוני ואהוב כמו אינדיאנה ג'ונס של ג'ורג' לוקאס וסטיבן שפילברג. אחרי טרילוגיה מעולה שנחשבת לבין הטובות בכל הזמנים, קיבלנו סרט המשך קצת מאכזב עם "אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגולת הבדולח", כעת 41 שנים אחרי יציאת הסרט הראשון, אנחנו מקבלים את אינדיאנה ג'ונס 5 שנקרא Indiana Jones and the Dial of Destiny.

הסרט החדש בא לתת לנו פרידה אחרונה כמו שצריך מהדמות המפורסמת ביותר של הריסון פורד ולפי הטריילר, לספק לנו הרפתקה קלאסית ומצחיקה כמו שאנחנו מצפים מהכותר.

לא ברור עדיין מהטריילר מה זה בדיוק מחוג הגורל, אבל נראה שבסרט החדש במקום גיבור צעיר (שיה לה-בוף) שיתלווה לאינדי, הפעם זו תהיה הסנדקית שלו. חוץ מאינדי, נראה שאנחנו מקבלים את שובם של מספר דמויות אהובות מהסדרה, כולל ג'ון ריס-דייויס בתור סלאח.

נראה שמצפה לנו הרבה אקשן קלאסי והרבה הומור נהדר. Indiana Jones and the Dial of Destiny מתוכנן לצאת לאקרנים ב-30 ביוני בשנה הבאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה