פרטים לגבי יחידת המתאבדים 2 ותאריך יציאה רשמי

ג'יימס גאן נמצא במגעים לגבי בימוי הסרט יחידת המתאבדים 2 שיקרא The Suicide Squad. בנוסף Warner Bros שחררו תאריך יציאה עתידי לסרט.

במטרה להרכיב במהירות את היקום הקולנועי של DC, חברת ההפקות Warner Bros שכרה את דיוויד אייר כבמאי הסרט "יחידת המתאבדים" שיצא אל בתי הקולנוע באוגוסט 2016. הסרט נחל הצלחה מסחרית בסך 747 מיליון דולר בקופה הבין לאומית, לעומת זאת הביקורות היו פחות מחמיאות. הסרט נלעג על ידי המבקרים והקהל והתקבל באופן שלילי ברובו.

תגובת הקהל ועזיבתו של הבמאי וכותב התסריט, דיוויד אייר, דחפה את הסטודיו למינויו של גווין או'קונור ככותב וכבמאי "יחידת המתאבדים 2". או'קונור התחיל לעבוד על התסריט שלו ובנקודה מסוימת הוא צפה שהתאריך לתחילת ההפקה יהיה אוקטובר 2018, אך בסופו של דבר הוא עזב את הפרויקט. באותו הזמן במאי סרטי "שומרי הגלקסיה", ג'יימס גאן פוטר מתפקידו באולפני Disney, והוא גוייס לכתיבת התסריט של "יחידת המתאבדים 2" וקיבל את האפשרות לביים את הסרט בהמשך.

עכשיו, דווח שגאן אכן יממש את האפשרות שקיבל ושהוא נמצא במגעים עם Warner Bros לגבי בימוי התסריט שלו שיכלול דמויות חדשות בעיקר. לגאן לא צריכה להיות בעיה למצוא אנשים שיאיישו את הדמויות החדשות שכתב בתסריט שלו. דייב בטיסטה שעבד עם גאן בשומרי הגלקסיה כדראקס הביע את רצונו להצטרף לפרויקט בעבר ומעריצים כבר הספיקו לדמיין אותו כדמויות שונות. אמנם בסרט הראשון כיכבו מרגו רובי, ויל סמית', ג'יי קורטני, ג'ואל קינמן, ויולה דייוויס, ועוד, אבל כנראה שרק רובי כהארלי קווין ודייוויס כאמנדה וולר יחזרו.

הדברים היחידים שהסרט המקורי הצליח בהם עם הקהל היו הארלי קווין ששוחקה על ידי מרגו רובי ודדשוט של ויל סמית', לכן העדרו של סמית' מסרט ההמשך היא ההפתעה הגדולה ביותר. לעומתו, הארלי שהפכה לדמות פופולרית ביותר בקרב המעריצים מקבלת סרט משלה בשם "ציפורי הטרף" שיצא ב-2020.

הארלי קווין

יחד עם ההכרזה על הליהוקים מחדש של גאן, קיבלנו את שם הסרט הרשמי, שהוליווד אוהבת לעשות, להוסיף "The", זאת אומרת The Suicide Squad וקיבלנו את תאריך השיחרור הרשמי של הסרט ה-6 באוגוסט 2021.

סביר להניח שהשינויים בכיוון היצירתי ומאחורי הקלעים של כותר The Suicide Squad היו צפויים. בין הביקורות הקשות שהסרט הראשון קיבל לבין השינויים הגדולים שנעשו ליקום הקולנועי של DC מאז יציאת הסרט "ליגת הצדק" בשנת 2017, הדבר ההגיוני ביותר מבחינת Warner Bros היה להביא במאי אהוד עם סגנון ייחודי, במקרה הזה ג'יימס גאן, שבחירתו הפתיע לטובה מעריצים רבים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה