סרט האקשן Akira מקבל תאריך יציאה רשמי

סרט האקשן Akira של טאיקה וואיטיטי ייצא במאי 2021 

לאחר עבודתו הקומית המוערכת של וואיטיטי בסרט השלישי של ת'ור הוא נחשב לאחד האנשים המבוקשים ביותר בהוליווד. כל סטודיו מצפה לעבוד איתו, וביניהם Worner Brothers אשר דנה איתו לגבי סרט האדפטציה של Akira בשנת 2017.

המנגה המקורית מתרחשת בשנת 2019 שם אירעה התפוצצות מסתורית שכמעט החריבה את טוקיו, שנכתבה ואיורה על ידי Katsuhiro Otomo והושקה בשנת 1982. הסיפור בסייברפאנק עוקב אחרי קבוצה של רוכבי אופנוענים, בהנהגת Shotaro Kaneda, ואחר הדמויות האחרות המנסות למנוע מידידו של קנדה, אקירה, מלהשתמש ביכולתיו וממנו להביא הרס על טוקיו. Worner Brothers שנים ניסתה להביא את Akira  לקולנוע ועכשיו כשהם משתפים פעולה עם וואיטיטי הם מוכנים להתקדם עם החזון שלהם. התאריך שהוכרז מפי Worner Brothers על יציאת הסרט הוא 21 במאי 2021 ונמסר שהצילומים יתקיימו בקיץ הקרוב וישארו להם כשנתיים להשלים את תהליך יצירת הסרט ולהתחיל ללהק שחקנים.

ישנם פרטים שעדיין לא ברורים לנו וטרם נקבעו סופית, למשל נודע שהצילומים יועברו למנהטן במקום טוקיו שזה יהיה הבדל גיאוגרפי משמעותי לסיפור. וואיטיטי סיפר כי הוא רוצה להתאים את עלילת הסרט למנגה ולא לסרט האנימה אך כמובן לעבד זאת בצורה חדשה. נראה כי בהמשך פרטים נוספים יתגלו בפנינו ופרטים מעורפלים יתבהרו יותר.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה