שהאזאם – קיבל תאריך יציאה לסרט ההמשך

Warner Bros ו-DC Films שחררו תאריך יצאה רשמי לסרט שהאזאם 2 בכיכובו של זאקרי לוי.

בעקבות ביקורות הקהל על הטונים האפלים של סרטי היקום הקולנועי של DC, היא ו-Warner Bros, החליטו להקליל את האווירה עם “שהאזאם!”. בבימויו של דיוויד פ. סנדברג, הסרט תואר כבר בשלב מוקדם כשילוב בין הסרט Big לבין סופרמן וכסרט הקליל ביותר שעשתה DC עד היום. כשסרט גיבורי העל בכיכובו של זאקרי לוי יצא אל בתי הקולנוע בתחילת השנה, “שזאם!” הוא עמד בכל ההבטחות שניתנו. הסרט קיבל ביקורות חיוביות מאוד ממבקרים, ומתקציב קטן יותר הפך ללהיט לאחר שהרוויח 364 מיליון דולר ברחבי העולם.

מאז הופעת הבכורה, הצופים תהו מתי יגיע סרט ההמשך. מוקדם יותר השנה דווח כי כותב התסריט של הסרט הראשון, הנרי גיידן יחזור לכתוב את התסריט גם ל”שהאזאם 2″ וכי צפוי שסנדברג יחזור לביים גם כן. מאז לא הייתה אף מילה רשמית על סרט ההמשך, עד עכשיו. WB ו-DC עוברים רשמית קדימה עם ההכרזה על תאריך השחרור של “שהאזאם 2” ב-1 באפריל 2022, אך יציאת הסרט לא תהיה בדיחה של אחד באפריל.

תאריך השחרור עבור “שהאזאם 2” מציג לנו עוד הצצה אל לוח הסרטים של היקום הקולנועי של DC שהולך וגדל. יש להם את “ציפורי טרף”, “וונדר וומן 1984” שיצאו בשנה הבאה. ואז החל משנת 2021, WB ו-DC עוברים לשלושה סרטי לייב-אקשן בשנה. שחרורו של הבאטמן, יחידת המתאבדים והתוספת האחרונה של אדם השחור בסוף 2021, ובעקבות שהאזאם 2 נקבל בסוף השנה גם את תאריכי ההפצה של הפלאש ואקוומן 2.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה