טריילר חדש ל”אליטה: מלאך קרב” הגיע

טריילר חדש לסרט האנדרואידית המצופה “אליטה: מלאך קרב” הגיע אלינו יחד עם תקציר רשמי

אחד הסרטים שתפסו את העין שלי בכנס קומיקון האחרון, למרות שלא היה סרט קומיקס המבוסס על ספרי Marvel או DC הוא הסרט של האנדרואידית בשם “אליטה: מלאך קרב”. לפי אותו הטריילר נראה שהסרט יצליח לתפוס באמצעות גרפיקה ממוחשבת את דמות המנגה המיוחדת ולהביא את אלמנטי האנימה של המנגה למסך הגדול.

כעת, עם כ-3 חודשים עד תאריך יציאת הסרט, אנחנו מקבלים טריילר חדש ותקציר, מוזמנים לראות:

עיבוד קולנועי מאת שני יוצרים ענקיים, ג’יימס קמרון (טיטניק) ורוברט רודריגז (עיר החטאים), לאנימציית המנגה היפנית הפופולארית “אליטה מלאך קרב”. על רקע המאה ה- 26, אליטה (רוזה סאלאזר) היא אדם מכונה נשית שהתגלתה על ידי מדען (כריסטוף וולץ) בחצר גרוטאות. המדען הרחום מבין מיד כי מאחורי המעטפת החיצונית של הסייבורג, קיימת אישה צעירה בעלת נשמה ולב רחב עם עבר יוצא דופן. הוא מנסה להגן עליה, בעוד ידידה הוגו (קינן ג’ונסון) דווקא מנסה להעיר את זיכרונה מחייה הקודמים. זה קורה כאשר סביבתה התומכת מאוימת על ידי כוחות מושחתים וקטלניים, אליטה משתמשת במומחיותה באומנות הלחימה, והופכת לציידת ראשים… בדרך להציל את העולם אותו למדה לאהוב.

בזמן שהטריילרים הקודמים נתנו לנו רק הצצה קטנה לסיפור בכללי, הטריילר החדש נכנס לכל חלקי הסיפור של אליטה- האהבה שלה עם הוגו, גילוי העבר שלה מדמותו של וולץ והאקשן המטורף שמצפה לנו בסרט. האם הכל יזרום בצורה טבעית ומעניינת בסרט כשישוחרר ב-14 בפברואר שנה הבאה? רק אז נדע, אבל מה שבטוח האפקטים וה-CGI של הסרט פשוט עוצר נשימה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה