התסריטאית של “לשבור את הקרח 2” כותבת את Minecraft

אליסון שרודר כותבת את תסריט הסרט Minecraft

Minecraft הוא המשחק המצליח והנמכר ביותר של Microsoft וידוע בזכות אסתטיקה גיאומטרית ועולם ייחודי. המשחק לאחרונה חגג עשור לתחילתו ובעל קהל יעד רחב מכל הגילאים. במשחק השחקן נוצר בעולם אקראי לחלוטין בו הוא נע בחופשיות, בו הוא מפרק וממקם סוגים שונים של קוביות ויוצר מהן פריטים שונים אשר יעזרו לו להתקדם במשחק. סרט על המשחק הפופולרי, באופן לא מפתיע, היה בפיתוח כבר זמן מה. 

התסריטאית המועמדת לאוסקר אליסון שרודר נבחרה לסייע בכתיבת תסריט הסרט החדש על המשחק Minecraft עבור Warner Bros. היא זכתה להערכה בשל “כריסטופר רובין” ו”מאחורי המספרים“, שעליו זכתה במועמדות לאוסקר ביחד עם תיאודור מלפי של “התסריטאי הטוב ביותר”, היא גם כתבה את התסריט של הסרט המצופה “לשבור את הקרח 2“.

בשנת 2014 Warner Bros רכשה את הזכויות לעבד את המשחק לסרט קולנועי. מאז עבר הרבה שינויים והיה אמור להשתחרר כבר ב-2019. בהתחלה, שון לוי ביים, ג’ייסון פוקס כתב את התסריט ורוב מקהלני הפיק לפני שעזב. לפי דיווח, אליסון שרודר כתבה את התסריט על מנת לסייע ל-Warner Bros ולמפיקי הסרט רוי לי וג’ו ברג. פיתוח הסרט עדיין בעיצומו וייתכנו שינויים נוספים עד ליציאת הסרט אבל ההצלחה של המשחק ממשיכה וכמו כן גם הסרט עתיד להיות הלהיט הבא כמו “סרט לגו” וכדאי להתעדכן בהמשך בפרטי יציאת הסרט כשהם יפורסמו. 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה