סדרת שר הטבעות – צוות השחקנים + מועד צילומים

"שר הטבעות", הותיר חד משמעית את חותמו בעולם. ראשית, בטרילוגיה רחבת יריעה מאת ג'.ר.ר טולקין, בה נכללים הספרים "אחוות הטבעת", "שני הצריחים" ו"שיבת המלך".  טרילוגיה זאת זיכתה אותו לרומן הטוב ביותר של בריטניה בשנת 2003 על ידי BBC-"The Big Read". לסדרה זו מצטרפת סדרת הסרטים המצליחה שמבוססת על הספרים הללו, והרוויחה מיליארדי דולרים בקופות, עשרות מועמדויות לפרסים שונים ו-17 זכיות באוסקר. יש להוסיף ש"שיבת המלך", זכה בסרט הטוב ביותר בטקס האוסקר והרוויח למעלה ממיליארד דולר, הישג שהיה נדיר ומרשים באותה תקופה. כעת, מתוכננת סדרה בשם "שר הטבעות" מבית Amazon ונמסר שהצילומים יתחילו בחודש פברואר. 

הסדרה מהווה פריקוול לסרטים הקודמים, ועלילתית מתרחשת לפני "אחוות הטבעת". אומנם בדומה לסרטים מרבית הצילומים יתקיימו בניו זילנד. הסדרה בהפקתם של ג'ון ד' פייני ופטריק מקקאי ועונתה הראשונה תכיל 8 פרקים. כרגע, לא ברור אם יש קשר הדוק בין הסדרה לטרילוגיית הסרטים. אומנם, בשל ההצלחה האדירה של טרילוגיית הסרטים של פיטר ג'קסון יש חששות שהסדרה תעוות את הסיפור ולא תצליח לשחזר אהדה רבה בקרב קהל המעריצים. אם הסדרה תהיה "משחקי הכס" הבאה, את זה נגלה כשהסדרה תעלה. להלן רשימת השחקנים שלוהקה לסדרה:

צוות השחקנים:

 1. רוברט ארמאיו
 2. אוויין ארתור
 3. נזאנין בוניאדי
 4. טום באדג'
 5. Morfydd Clark
 6. איסמאל קרוז קורדובה
 7. Tyroe Muhafidin
 8. Sophia Nomvete
 9. Megan Richards
 10. דילן סקוט סמית'
 11. Charlie Vickers
 12. דניאל ויימן
 13. Markella Kavenagh
 14. אמה הורבאת'
 15. ג'וזף מול

וויל פולטר עזב את הסדרה בשל סכסוכי תזמון!

לסיום, יש התרגשות שכן צילומי הסדרה יחלו בחודש הבא,  אומנם נקווה שהסדרה תצליח לספק לנו המשך ראוי לאחת מטרילוגיות הסרטים האהובות בכל הזמנים. עקבו אחרינו ותתעדכנו בפרטים חדשים שימסרו בהמשך.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה