האלמנה השחורה

האלמנה השחורה – פרומו+ראיון מיוחד עם סקרלט ג’והנסון

פרומו חדש?

Marvel שחררה פרומו אחרון באיחור מובהק אומנם אלגנטי, לכבוד סרטה החדש “אלמנה שחורה”. הסרט לוקח אותנו לשלב הרביעי, בו תהיה הופעת סולו של נטשה רומנוף, אותה תגלם סקרלט ג’והנסון. לאחר אירועי “קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים“,” הנוקמים:מלחמת האינסוף“,”האלמנה השחורה” מצעיד אותנו אל עברה של נטשה עם התוכנית של Red Room. מלבד נטשה, יש עוד מספר אלמנות שחורות שיוסיפו אופל לסרט, פלורנס פיו, המועמדת לאוסקר ילנה בלובה, רייצ’ל וייס ו-Melina Vostokoff. לצידן דייוויד הארבור יגלם את דמותו של השומר האדום.

הסרט בבימויה של קייט שורטלנד ופיתוחו על ידי Marvel החל ב-2006 והרעיון החל לרקום עור וגידים רק משנת 2018. בדמצבר ראינו את הטריילר הראשון ששוחרר וההתרגשות בשיאה. תוכלו לצפות בפרומו החדש:

יציאת הפרומו מכוננת לאוהדי Marvel מכיוון שהיא מציגה את דמותו של הנבל Taskmaster לראשונה. ניתן לראות את הקרב של נטשה מולו בצורה רחבה, על אף ש-Marvel לא הזכירה את קרב זה בקומיקון בסן דייגו. יש אקשן נוסף גם עם מתנקשים ב-Red Room וגם עם יתר האלמנות השחורות שנלחמות איתה.

מאז הופעת הבכורה של הדמות ב-2009 ב”איירון מן 2″, המעריצים הפגינו את אהבתם לדמות הייחודית. מה עושה אותה מעניינת ומלאת מוטיבציה? למה היא מתחברת אליה ומה גורם לאהבתה הרבה בקרב הקהל? על שאלות אלו תענה סקרלט ג’והנסון בראיון הקצר. להלן הקישור :

העתיד של האלמנה השחורה

“האלמנה השחורה” יענה על הרבה שאלות וכמו כן צפוי להעניק סוף מספק יותר לנטשה מאשר ב”נוקמים: סוף המשחק“. לסרט פונטציאל רב להצליח על אף היותו פריקוול, בין היתר גם בהשקעה הרבה בבימוי, בצילום, בבחירת השחקנים ובסקרנות הגוברת של המעריצים. נכון לעכשיו לא ידוע כיצד האלמנה השחורה תמשיך בסרטי מארוול עתידיים, אך פרצה שמועה ממעריצים כי ילנה בכיכובה של פלורנס פיו תמשיך את השושלת אחרי ג’והנסון. לרוע המזל, פיו הודיעה שהיא לא תהיה האלמנה השחורה החדשה של ה- MCU. הצילומים החלו במאי, בבודפשט, בנורווגיה ובאולפני פיינווד שבאנגליה, וההפקה עתידה להימשך עד ספטמבר, והסרט מתוכנן לעלות לאקרנים ב-1 במאי 2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *