משחקי הכס – סדרת הפריקוול מבוטלת וסדרה חדשה בפיתוח

הסדרה על המלחמה נגד המתים הלבנים של כותר “משחקי הכס” בוטלה וסדרה על הטרגריאן נמצאת בפיתוח

רשת HBO כבר זמן מסוים עובדת על סדרות בת של הכותר הרווחי ביותר שלה בכל הזמנים “משחקי הכס”, לפי דיווחים קודמים, הרשת פיתחה 5 תסריטים פוטנציאלים לסדרות בת. אבל כפי שכבר ידענו, הוחלט לפתח סדרה על המלחמה נגד המהלכים הלבניםלפתח סדרה על המלחמה נגד המהלכים הלבנים שהתרחשה אלף שנים לפני אירועי “משחקי הכס”, בכיכובה של נעמי ווטס.

כעת סדרה זו לעולם לא תעלה למסך. היות ומנהלת הסדרה ג’יין גולדמן הודיעה לצוות השחקנים וצוות ההפקה שהפרויקט רשמית מבוטל. אבל רשת HBO לא ויתרה על הרעיון של סדרת בת ובמקום זאת תפתח סדרה חדשה לשירות הצפייה הישירה החדש שלה.

הסדרה החדשה נקראת House of The Dragon והיא תעקוב אחרי בית טרגריאן כ-300 שנים לפני אירועי “משחקי הכס” עם איגון טרגריאן הראשון במרכזה ואחיותיו וייסנה ורניס, ותתרכז בכיבוש שלהם של ווסטרוז או כמו שמעריצי סדרת הספרים מכירים את הסיפור בתור “ריקוד הדרקונים”.

נכון לעכשיו, אין תאריך יציאה רשמי או מידע נוסף לגבי תאריך השקת הסדרה אבל היא כן מתוכננת להגיע לשירות הצפייה הישירה של רשת HBO בשם HBO Max, אחת מנקודות המכירה המרכזיות של השירות, אבל הסדרה ככל הנראה רק תצא במהלך שנת 2021, אם לא מאוחר יותר. בכל מקרה, נדאג לעדכן עם כל פרט קטן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה