הבובה השטנית חוזרת בטריילר מפחיד במיוחד ל"אנאבל 3"

אנאבל חוזרת בטריילר החדש ומפחיד לסרט השלישי בסדרת סרטי הבת של "לזמן את הרוע".

עד כה יצאו שני סרטים בסדרת הבת של "לזמן את הרוע" בכיכובה של הבובה אנבל. שני הסרטים התרחשו לפני אירועי הסרט הראשון בסדרת הסרטים המקורית של הבמאי ג'יימס וואן, ועכשיו יוצא סרט שלישי שיתרחש מיד לאחר הפרולוג של הסרט הראשון של "לזמן את הרוע". מקנה גרייס, מככבת כאן כג'ודי וורן בת ה-10, (אותה אתם בטח מכירים כקפטן מארוול הצעירה), שנאלצת להילחם באנאבל שאוחסנה במרתף ושמשתמשת בכל שאר החפצים המקוללים שעתה במרתף כנגד הילדה והשמרטפית שלה. פטריק וילסון וורה פרמיגה חזרו לשחק את אד ולוריין וורן, אבל התפקיד שלהם צפוי להיות תומך.

שלושה חודשים לפני יציאת הסרט אל בתי הקולנוע, Warner Bros שחררה טריילר לסרט "אנאבל 3", והוא מוצג גם בבתי הקולנוע לפני הסרט "בית קברות לחיות" שיצא בסוף השבוע האחרון:

מדיסון איסמאן ("ג'ומנג'י" ו"צמרמורת 2") וקייטי סאריף מככבות ביחד עם גרייס כהבייביסיטר של ג'ודי, מרי אלן, וחברתה דניאלה שלומדת בדרך הקשה לא להתעסק עם אוסף החפצים המקוללים של הוורנים (כפי שאנו רואים בטריילר ). אד ולוריין מופיעים בחלק נכבד מהטריילר, אבל יש אפשרות סבירה שהוא נערך בצורה הזו כדי להציג את תפקידם בסרט כגדול מכפי שהוא באמת.

"אנאבל 3" יגיע אל בתי הקולנוע ב-28 ביוני 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה