המשחק החדש מהיוצר של "ריק ומורטי" מקבל תאריך יציאה

המשחק"Trover Saves The Universe", שהוצג בכנס E3 בשנת 2018- מקבל טריילר חדש ובו הכרזה רשמית על תאריך היציאה של המשחק לשווקים.

אם אתם אוהבים  את "ריק ומורטי"- סדרת האנימציה הכי משוגעת בערך שעלתה לטלוויזיה בשנים האחרונות, בוודאי תשמחו לשמוע כי המשחק החדש של יוצר הסדרה ג'סטין רוילנד (Justin Roiland) והסטודיו החדש שלו Squanch Games– ייצא לרכישה בחודש מאי הקרוב.
המשחק, שנקרא Trover Saves The Universe מתאפיין בסגנון האנימציה הייחודי של "ריק ומורטי", ועל פי הטריילר– גם בשיגעון הבין מימדי שמאפיין את הסדרה המצליחה:

הדמות שחשפה את המשחק, בטריילר הראשון ב-E3, "הבחור באמבטיה" (שדובב על ידי ג'סטין רוילנד, שמדובב גם בסדרה "ריק ומורטי" את גם את ריק וגם את מורטי) אמנם לא מופיע בטריילר החדש, אך רוילנד כמובן לא ידובב רק דמות אחת בפרויקט החדש שלו- ואנחנו זוכים לדיבוב שלו לדמותו של טרובר (Trover).

כעת זכינו לעוד הצצה לתוך המשחק, ובו נשמע טרובר (המדובב גם הוא על ידי רוילנד) שואל שאלות ומקבל נזיפות מהבוס שלו- קצת כמו יחסי ריק ומורטי בסדרה, יחד עם כמה הצצות לדמויות המטורפות שיחכו לנו בין המימדים השונים, וכמה שניות בודדות שמציגות את המשחקיות במשחק החדש.
המשחק עתיד להיות משחק פלטפורמה משולב עם אקשן, וישלב אלמנטים משני הז'אנרים במשחקיות שלו.

המשחק עתיד לצאת לפלטפורמות PS4, PSVR בתאריך 31.05.2019.
בנוסף המשחק עתיד לצאת למחשב האישי דרך החנות הדיגיטלית Epic Game Store בתאריך 04.06.2019

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה