Antec Kuhler H1200 Pro – קירור מים מבלי לשבור את חשבון הבנק [סיקור גוף קירור]

קירורי מים תמיד היו נשמעים בתור משהו עבור הגיימרים המשוגעים ביותר שבבעלותם אלפי שקלים לבזבז, חברת Antec באה להוכיח שזה לא נכון והניחה ביידי את גוף הקירור של החברה באמצעות מים, הכירו את ה-Antec Kuhler H1200 Pro

חברת Antec הינה חברת מחשבים בעלת וותק גדול מאוד בשוק חלקי המחשבים עם ניסיון ארוך שנים ביצירת מארזים (למרות שגם שם יש טעויות, אהמ Nineteen Hundred), גופי קירור, ספקי כח ועוד. בעקבות העובדה ש-Antec יצרה כלכך הרבה מוצרים במהלך השנים זה יותר מסביר שאם תסתכלו כרגע לתוך מארז המחשב שלכם אני די בטוח שתצליחו למצוא רכיב של החברה, בין אם זה מאורר או ספק כח החברה נמצאת כמעט בכל מקום.Antec הייתה טיפה מאחור בכל מה שנוגע לגופי קרור בשנים האחרונות בעקבות העובדה שהניסיון האחרון שלהם להיכנס לשוק גופי הקירור עם מוצרי ה-H20 איך נאמר זאת, לא תפס את דמיונם של הצרכנים, אבל ליין גופי הקירור החדשים ובראשם ה-Kuhler H1200 Pro מגיעים לכפר על טעויות העבר.

אריזה ותוספות
האריזה של ה-H1200 Pro מציגה כמה מחלקת גופי הקירור ב-Antec הלכו על מצומצם אבל אלגנטי בו זמנית. האריזה עצמה עשוייה מקרטון קשיח שעל סביבו מצויירים המון גרפים ושרטוטים המראים את עוצמתו של גוף הקירור ולאחר שתפתחו את האריזה תוכלו לראות את גוף הקירור עטוף באריזת ניילון פצפצים (איזה כיף!), 2 מאוררי HSP או בשמם המלא High Static Pressure , מפצל Y למולקס וניירת עם פתק אחריות של 5 שנים! כל הכבוד Antec. מבחינת תאימות תושבת ה-H1200 Pro מגיע עם תושבת תמיכה עד ל-LGA1150 או AM3+ אבל ניתן להזמין דרך האתר של Antec בעלות של כ-4 דולר מתאם עבור LGA1151 ו-AM4.

איכות בנייה והרכבה
לאחר שתוציאו את גוף הקירור מהאריזה ותפסיקו לשחק עם הפצפצים (למרות שהם כלכך כיפים, די! להתרכז!) תוכלו להרגיש שלא זלגו כספים לאריזה מדהימה או תוספות מרהיבות, כולו הלך אל גוף הקירור. גוך הקירור בנוי מרדיאטור אלומיניום ששומר על משקל מאוד נמוך ומסייע בזרימת אוויר (דבר שהיה ניתן לראות בהחלט בבדיקות) 2 צינורות סיליקון קשיח/גמיש שמסייע בפיזור החום לרוחב הצינור אבל גם מקשה בהרכבה (ועל זה נדבר בהמשך) ובקצהו נמצאת המשאבה, גולת הכותרת של ה-H1200 Pro. הדבר הייחודי לפי Antec במשאבה היא 2 צינורות הנחושת המבודדים אחד מהשני שמסעיים בהעברת הטמפרטורה מהמים החמים החוצה. ההרכבה של ה-H1200 Pro לעומת זאת הייתה אחד מהאתגרים היותר גדולים שהיו לי בעקבות ההתנגדות התמידית של צינור הסיליקון והטבעת האחורית(Backplate) שלצערי הייתה מפלסטיק זול וכל הזמן החליקה.

ביצועים:
את הבדיקות ערכתי על מעבד מסוג Intel Core I7-7700K שידוע בטמפרטורות הגבוהות שלו עם Overclock ל-4.5 עם 16GB RAM מסוג DRR4  במהירות 2133Mhz ואת כל זה מלווה GTX 1070 עם 6GB GDDRX5 לא אלאה אתכם במילים ורק אתן לכם להסתכל על התוצאות בעצמכם.

כפי שניתן לראות, גוף הקירור היחיד שהביס (בספרות אחדות) את ה-Antec Kuhler H1200 הינו ה-Be Quit! Pure Rock אבל הוא גם עולה כמעט כפול מה-H1200.

לסיכום, ה-Antec Kuhler H1200 Pro הינו גוף קירור מצויין, בתג מחיר של כ-50 יורו אתם מקבלים תמורה עבור כל אגורה ואגורה ובעוד שהמתחרים שלו עולים כמעט כפול ממנו ה-Antec Kuhler H1200 הינו אופצייה מצויינת עבור אלה שרוצים להינות מהיתרונות של קירור מים מבלי להתעסק בכל הבלאגן.

Antec Kuhler H1200 Pro

אריזה ותוספות - 8.5
איכות בנייה והרכבה - 8
ביצועים - 9

8.5

מעולה

ה-Antec Kuhler H1200 Pro מספק ביצועים מעולים ביחס לתג המחיר שלו ומהווה תוספת מרעננת במיוחד לשוק גופי הקירור הנוזליים.

User Rating: Be the first one !

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה