בית / חדשות / Apple מגישה פטנט חדש על סמל אייפון מואר
apple airpods

Apple מגישה פטנט חדש על סמל אייפון מואר

מבין כל השמועות שצצות בנוגע לסמל האייקוני של מכשירי האייפון של Apple זה נראה כי הולך להיות לו שימוש חדש לפי פנטנט חדש שהוגש על ידי החברה, אור התראות

יצרנית האייפונים הגדולה מקופרטינו, הלא היא Apple הגישה בקשת פטנט למשרד הפטנטים וסמני המסחר של ארצות הברית המתואר כ”קישוט הניתן להתאמה” שיכול להגיב לסממנים כמו “תקשורת נכנסת”. ה”עיצוב” מתואר כאחד שמורכב משכבה שקופה לאורך רכיב אופטי מתכוונן שיכול לשנות כיצד אור יופיע דרך השכבה השקופה. האור יוכל להיות מוצג במספר דרכים שונות שיוכלו להתכוונן דרך ההגדרות של מכשירי האייפון.

מכיוון שהפטנט מתייחס ספציפית ל”טלפון סלולרי” זה נראה כי החברה מתמקדת בעיקר רק על מכשירי ה-iPhone שעתידים לבוא אך כאשר פותחים את בקשת הפטנט ניתן לראות שהפטנט גם מותאם לשימוש בלפטופים ומחשבי ה-iMac.

בנוסף על כך, מיע חדש שצץ ברשת זה נראה כי Apple מתכוונת להגדיל את הייצור של מכשירי ה-iPhone 11 ו-11 Pro וזאת לפי Nikkei Asian Review. מקורות חסויים אמרו למפיצה כי החברה הודיעה לספקים שלה להגדיל את התפוקה של המוצרים בכ-10% (~8 מיליון יחידות) בעקבות גדילה חיובית שלא צופתה בדרישה של המכשירים החדשים. בעוד שניתן לראות עלייה בביקוש של דגמי ה-11 הרגילים החברה אף ביקשה מהספקים שלה להוריד בהפקת הרכיבים דווקא לדגמי ה-iPhone 11 Pro Max.

אחד המקורות שמעורב באופן ישיר בעניין ציין ש”הסתיו היה הרבה יותר עסוק ממה שציפינו. בפעם הקודמת היא [Apple] הייתה די שמרנית בנוגע לביצוע הזמנות. האמת שהשנה הזמינו פחות מכשירים משנה שעברה”.

מה אתם חושבים? האם החברה הצליחה לעורר את עניין הקוראים? שתפו אותנו בתגובות.

 

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *