מכשיר iPhone 5G אולי יגיע בשנת 2020

בעקבות שמועות חדשות שצצו ברשת זה נראה כי Apple ממתינה עם התוכניות שלה לשחרר מכשיר iPhone חדש שייתמוך ברשת האינטרנט החדשה והמצופה 5G לשנת 2020

בעוד ש-Huawei ו-Samsung מתחרות אחת בשנייה לראות מי תהיה הראשונה שתשחרר טלפון תומך רשת האינטרנט האלחוטית 5G לקראת הרבע הראשון של שנת 2019 Apple לפי השמועות לוקחת את הזמן שלה.לפי האנליסטים (שצדקו מספר פעמים רבות יש לציין) בחברתנו Bloomberg, זה נראה כי החברה מקופרטינו תחכה שנה נוספת מרגע הפריסה הראשונית של רשתות 5G לפני שהיא תשחרר דגם התומך את טכנולוגיית הרשת הזו. הדיליי יכול להגיע בעקבות הויכוח המשפטי שחל בין Apple לבין Qualcomm והשותף החדש שלה, Intel שלא יישלחו את רכיבי ה-5G Modems לדגמי 2019 בזמן.

בעוד שהחברה יכלה פעם להרשות לעצמה המתנה של שנה או שתיים והישארות עם רכיבי 3G כאשר 4G השתחררה, תומכי טכנולוגיית מאמינים 5G מאמינים שמחשבה זהה תהיה מסוכנת עבור החברה במידה ותבצע מהלך דומה בפעם הזו. הקפיצה מ-4G ל-5G משמעותית מספיק עד לכדי שיווק כנקודת מכירה משמעותית , דבר שעלול להפסד לקוחות משמעותי ליריבי החברה.

אם כבר עסקנו בשנת 2020 זה נראה כי החברה עומדת לשחרר שידרוג קטן לדגם ה-AirPods המוצלח מוקדם בתחילת השנה הבאה בעוד שעיצוב חדש לחלוטין כנראה יגיע בשנת 2020. אחד מהאנליסטים האמינים בתעשיית הטכנולוגייה, Ming-Chi Kuo טוען כי החברה “תשחרר דגם משודרג עם תמיכה בטעינה אלחוטית במהלך Q1 של שנת 2019 בעוד שדגם בעל עיצוב חדש לחלוטין יישתחרר במהלך תחילת 2020”. Kou ציין גם שלדגם 2019 יהיה “לוח גמיש-קשיח”, שידרוג היכולות התרמיות ואף שיפצור קטן למפרט ה-Bluetooth.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה