Apple מכריזה על אירוע השקה ב-10 לספטמבר

כש-Apple הודיעה על אירוע חדש שעומד להתרחש ב-10 לספטמבר זה נראה כי עמדות להיות הכרזות חדשות ומרגשות מהחברה בקופרטינו

בשעה טובה ההמתנה הסתיימה כאשר חברת הטכנולוגיה הלבנה מקופרטינו, הלא היא Apple (אפל) שלחה את ההזמנות לכנס החשיפות השנתי שלה שייתרחש ב-10 לספטמבר באולם סטיב ג’ובס בשעה 20:00 בערב. ההזמנה הצבעונית שנשלחה מציגה את המשפט “על ידי חדשנות בלבד”, מה שנשמע מעורפל בעליל אבל אף פעם לא יזיק לנחש מה החברה הולכת להשיק, שנתחיל?.

אייפונים חדשים?

השקה של אייפונים חדשים היא משהו שבוודאות נראה, ספטמבר תמיד היה מפוקס על האייפונים, וגם השנה זה לא צריך להיות שונה. בשונה משאר החברות שמציגות מספר תאריכי השקה שונים ברחבי השנה לאפל לשמחתנו יש רק תאריך יחיד מה שגורם כמעט לכולם לצפות לראות על מה עבדה החברה בשנה האחרונה ולמה אנחנו יכולים לצפות.

למרות דגמי ה-iPhone XS וה-XS Max לא מכרו טוב כמו שכולם ציפו, העולם עדיין מצפה ל-2 מכשירי דגל חדשים חדשים, מלבד זאת, אם באמת היינו רוצים לחפש סיבה שיכלה להשפיע על המכירות יכולנו לציין את המאבקים הפוליטים שהיו בשנה האחרונה. מכשיר ה-iPhone XR לעומת זאת, התקבל בצורה טובה למדי על ידי המבקרים והקהל וזה נראה כי אפל הולכת להמשיך עם אסטרטגיית “שחרור מכשיר זול יותר כאלטרנטיבה”.

אומנם מכשירי ה-iPhone תמיד תוארו כבעלי מצלמות מדהימות אבל במהלך השנה האחרונה מספר מכשירי דגל מהצד הירוק של אנדרואיד עקפו את מצלמות האייפונים החדשים ובעקבות שמועות שצצו ברשת במכשירים החדשים נוכל לראות מערך צילום משולש שיציג מצלמה משופרת וחיישנים טובים יותר.

Apple Watch

למרות שלא שמענו הרבה בנוגע לאיטרציה חדשה לשעון החכם של אפל אני גם לא חושב שקיים צורך להציג שעון חדש בתחשב שה-Apple Watch הוא בוודאות השעון החכם הטוב ביותר בשוק השעונים החכמים כיום. איכות הבנייה והעיצוב שלו הינם מהשורה הראשונה והפיצ’רים והתכונות שלו מעיפים את רוב השעונים מהמים.

אני לא חושב שקיים צורך בשינוי משמעותי לעיצוב השעון למעט שינויים קוסמטיים לעובי ולגודל הקייס. בנוסף על כך, כל דגם חדש שייצא יהיה חייב להתאים לכמות המגוחכת של רצועות לשעונים אחרת ייספוג את הזעם של מספר רב של בעלי שעונים שקנו רצועות שלא יתאימו.

קיימות שמועות שאולי נוכל לראות דגמים חדשים העושיים מקרמיקה וטיטניום אבל זה קשה לדעת בנקודה זו אם מדובר רק על דגמים חדשים או גרסאות חדשות לשעונים הנוכחים. זה חשוב לציין שאפל מעולם לא ייצרה שעון חכם מטיטניום, חשוב לציין אבל שזה יסוד שנורא יעיל ביצירת שעונים וזאת עקב היותו קל מאוד וגם היפואלרגני. 2 התכונות הללו מייעדות את עצמן דווקא טוב במיוחד לשעון שמיועד לשימוש יום יומי ובריאות ומלבד על כך, גם כרטיס האשראי של החברה בנוי מטיטניום.

Arcade ו-TV+

מבחינת שירותי הטלווזייה החדשים של החברה קיימים מספר פרטים דלים שנחשפו עוד במרץ השנה כשהם בדמות טיזרים לסדרות של החברה שאקסקלוסיביות לטלוויזיה. האירוע החדש יהווה מקום טוב לדבר על השירותים החדשים והתמחור שלהם וזאת לאחר ההכרזה הגדולה של דיסני לאגד את שירות הצפייה שלה Disny+ עם ESPN+ ו-Hulu עבור רק 13$ לחודש.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה