מגוון הדלפות וידיעות בנוגע למכשירי ה-iPhone המצופים

כשאנחנו רק יום אחד לפני אירוע ההשקה המצופה של מכשירי ה-iPhone הבאים מבית Apple מגוון הדלפות שצצות לרשת חושפות מידע חדש בנוגע לשמות המכשירים ומפרטם

אין ספק שככול שאנו מתקרבים יותר ויותר לתאריך ההשקה של מכשירי ה-iPhone וחבריהם המצופים מבית הענקית היוקרתית מקופרניקו ההדלפות מתחילות לצוף ולמשוך תשומת לב כדי לתפוס את הקהל העולמי.אין זה שונה גם השנה שאירוע ההשקה המצופה מבית Apple עומד להתרחש מחר (21:30 שעון ישראל) ובאופן "מפתיע" מספר הדלפות עולות ברשת.בעוד שבהדלפות הקודמות שפורסמו ברשת נדמה היה שמכשירי ה-5.8" וה-6.5" זוכים לשם קוד "XS" מכשיר ה-6.1" דווקא ייקרא iPhone (2018) (אני יודע, מקורי) ידיעה חדשה עלתה לרשת שלפיה מכשיר ה-6.1" עתיד להיקרא ה-iPhone 9 הדלפה חדשה שצצה היום ברשת דווקא טוענת ששתי ההדלפות הקודמות שגויות.

לפי מצגת שהודלפה מרשת שיווק מכשירי טלפון סינית נחשף שלפיה מכשיר ה-6.1" דווקא ייקרא ה-iPhone XC בעוד שדגם ה-6.5" ייקרא iPhone XS Plus. בהתחשב שמכשיר ה-6.1" עומד להימכר במגוון צבעים שונים ממה שראינו עד כה במכשירי ה-iPhone הרגילים יש דווקא סבירות שהמכשיר אכן ייקרא XC עקב שסדרות ה-C הקודמות של המכשירים היו בצבעים שונים מהשאר גם כן. בנוסף לשמות הדגמים המצגת אף חושפת את מחיריהם של דגמי 2018 (לא כולל מיסי סין ~ 17%):

  • iPhone XC: כ-700$
  • iPhone XS: כ-900$
  • iPhone XS Plus: כ-1,000$

Appleיש לי שם!! אני יודע מי אני!!

אין ספק ש-Slashleaks הינו אחת מהמדליפים האמינים והפופולריים ברשת וכעת, גם הוא הדליף משהו לרשת וזה מתחרז עם Blyphone. בהדלפה החדשה שלו נחשפים 2 מדבקות המפרט הטכני של המכשירים המצופים ובאופן ספציפי של דגם ה-iPhone Xs. מהמידע המופיע במדבקות אנו מסוגלים להבין שהחברה מציגה כ-2 דגמים עבור המכשיר החדש ב-2 תצורות זיכרון שונות, כ-64GB וכ-2565GB של אחסון פנימי ומחסלות את השמועות על מכשירי ה-iPhone שיגיעו עם חיבור USB Type-C במקום חיבור ה-Lightning connector שכולנו שונאים/אוהבים.

הלו? מאיפה אתה מחייג, מסים אחד או סים 2?

אנחנו סוגרים את סאגת ההדלפות עם מידע מחברות הסלולר המובילות של סין, China Mobile ו-China Telecom שלפי הטיזרים שהחרות מפרסמות באתריהם זה נראה שהמכשירים החדשים עומדים להגיע עם תמיכה בשני כרטיסי סים, דבר שמעולם לא היה במכשירי החברה. לפי הטיזר ניתן לראות שהמכשיר המוצג בתמונה ייתמוך בשני כרטיסי סים על תדר 4G כפול.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה