“אקווהמן”: הטריילר המוארך מציג את התחפושת הקלאסית

טריילר מוארך של 5 דקות ללהיט החדש של DC- “אקווהמן” השתחרר, ונתן לצופים נקודת מבט יותר טובה על הסיפור, הכוכבים והאקשן העומד לבוא בסרטו הראשון של ג’ייסון מומואה כהכוכב הראשי של DC.

אפילו שה-“אקווהמן” של מומואה הוצג כבר ב- “ליגת הצדק“, המעריצים ציפו עם התרגשות רבה לאיך שהבמאי ג’יימס וואן ישתמש בכוחות העל של הגיבור ובמגרש הביתי שלו בתחתית הים בשביל ליצור הרפתקאה נפלאה. הטריילר לסרט הוצג לראשונה ב- “קומיקון” בסן דייגו, אבל אחרי שכמה מהצילומים של הסרט הרשימו עוד יותר מהטריילר כולו, הדרישה לטריילר נוסף באה יותר מהר מבדרך כלל. וסוף סוף, המעריצים מקבלים הצצה נוספת להרפתקאה החדשה של גיבוריהם ביקום של DC.

למרות שצופי הקולנוע ברובם יודעים מה הם הולכים לקבל מהדמות האהובה עליהם, עכשיו כשסרט שלם יתמקד באפלה, ובהתנהגות חסרת הפחד של ארתור קרי, הסרט מובטח לא להיות בדיוק סרט המשך ל-“ליגת הצדק”. למרות ש-וונדר וומן  קיבלה הזדמנות לספר את סיפורה האישי אחרי הופעת הבכורה שלה ב-“באטמן נגד סופרמן”, ג’יימס וואן לא קיבל רשות לצלול לסיפור המוצא של הגיבור איך שהוא רצה. למרות הכל, הסיפור הוא כולו “אקווהמן”.
אתם מוזמנים לצפות בטריילר המוארך למטה:

הטריילר המוארך מוכיח שהגישה של ארתור זה מה שמוכר את ההרפתקאה, בלי להזכיר את ההופעה המורחבת יותר של מרה (אמבר הרד) בפעולה כהשותפה של ארתור, ולא כהסייד-קיק או האהבה שלו. הטריילר גם מציג את האיום על ארתור מצידו של אחיו והמלך של אטלנטיס, אורם (פטריק וילסון). בנוסף, מה שהובהר עוד בטריילר הראשון, זה שסיפור האהבה בין אביו של ארתור (טמורה מוריסון) לאמו (ניקול קידמן) יהיה מה שיחזיק את דפיקות הלב של הסרט מלכתחילה.

למעריצים עדיין יש הרבה שאלות לגבי הסרט, האדפטציה שלו מהקומיקס ו-“היקום המשותף” שאליו הוא יצא. אבל זה מצחיק איך שהסרט שכל הצופים גיחכו ממנו, הפך פוטנציאלית לשובר הקופות הגדול של תקופה זו של השנה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה