פרטים חדשים לגבי סדרת הלייב-אקשן של מלחמת הכוכבים

אנחנו מגלים מה שם הסדרה והעלילה של סדרת הלייב-אקשן של מלחמת הכוכבים שכעת בפיתוח

אחת הסדרות המסתוריות בזמן האחרון היא סדרת הלייב-אקשן של כותר “מלחמת הכוכבים” אותה יפיק ויכתוב אחד הבמאים האהובים של סטודיו Disney, ג’ון פאברו.

אחרי שעזר להביא את אחד מסרטי האנימציה האהובים של החברה, “ספר הג’ונגל”, ללייב-אקשן וביים את הסרט שהתחיל את היקום הקולנועי של Marvel, “איירון-מן”, פאברו לוקח על עצמו להביא את הכותר הגדול הבא של Disney למסך הקטן עם סדרת לייב-אקשן של “מלחמת הכוכבים”.

פאברו ניצל את עמוד האינסטגרם שלו לשתף את המעריצים בשם הסדרה, “The Mandalorian”, ובעלילה המתוכננת עבורה:

אחרי הסיפורים של ג’נגו ובובה פט, גיבור נוסף עולה ביקום של “מלחמת הכוכבים”. The Mandalorian מתרחשת אחרי נפילת האימפריה ולפני הופעתו הראשונה של המסדר הראשון. אנחנו עוקבים אחרי מסעותיו של לוחם בודד בחלקים החיצונים של הגלקסיה, רחוק מהסמכות של הרפובליקה החדשה.

לפי תיאור הסיפור, נשמע שהסדרה תתרחש בחלק קטן של היקום הענק של הכותר ולא תהיה כל כך מחוברת לסיפור המרכזי של הסרטים, משהו שעלול לאכזב חלק מהמעריצים שרצו לראות את הדמויות האהובות עליהם או אבירי ג’די. אבל משהו שככל הנראה יעבוד לטובתו של פאברו, כיוון שמדובר פה בסדרה שככל הנראה לא תצטרך תקציב מסיבי כמו סדרת הסרטים שעלתה מאות מיליונים. בכל מקרה, זה נהדר לראות את החלק הזה של יקום הסרטים מקבל יותר יחס ולא רק לוחמי המחתרת ואבירי הג’די.

חברת Lucasfilm הכריזה שחמישה במאים נבחרו לביים פרקים בסדרה, טאיקה וואטיטי שביים את “ת’ור: ראגנארוק”, דייב פילוני שביים את סדרות האנימציה של הכותר, כוכבת סרטי פארק היורה החדשים ברייס דאלאס הווארד, הבמאי ריק פאמויווה של “שיי-טאון”, ודבורה צ’וו שביימה את “פרחים בעליית הגג”.

חוץ מרשימת הבמאים, אנחנו יודעים ששחקן הסדרה “נרקוס” פדרו פסקל יככב בסדרה החדשה וככל הנראה בתפקיד הגיבור. בנוסף, קיבלנו תמונה ראשונה מהסרט, אותה אתם יכולים לראות למעלה.

עוד לא ידוע אם הסיפור שפאברו מתכנן ימשוך את הקהל שהוא רוצה, אבל עם צוות במאים כזה ושחקן מוערך כמו פסקל, The Mandalorian כבר מתחילה ברגל ימין.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה