סרט ספין-אוף לסרט אקווהמן נמצא בפיתוח

הסרט "אקווהמן" רק מסיים את ההקרנה שלו ברחבי העולם, ואולפני Warner Bros וחברת DC כבר עובדים על סרט ספין-אוף.

ההצלחה של "אקווהמן" (לביקורת), שכבר הכניס מעל מיליארד דולר בקופות- פותחת דלתות למלך האוקיינוס, וכעת נראה כי DC ואולפני Warner Bros עובדים על סרט ספין-אוף בסגנון אימה, שיבוסס על היצורים "שוכני התעלה".
הדמויות הוצגו בסרט רק כתושבי אחת הממלכות באוקיינוס, ולא קיבלו הרבה סיפור רקע וייחוד כמו דמויות אחרות ממעמקיי האוקיינוס.

הסרט "אקווהמן" הצליח בקופות, והיום נחשב לסרט DC הרווחי ביותר עד כה, וג'יימס וואן- הבמאי של הסרט המקורי כבר מחכה לתסריט עבור סרט ההמשך, שנמצא בשלבים הראשונים של ההפקה.למרות שנראה שהרעיון הוא רק עניין של זמן, ההחלטה על סרט הספין-אוף היא החלטה מסוכנת, בייחוד בהתחשב ביקום הסינמטי של DC וחוסר ההצלחה שלו בהשגת אהדה מצד הקהל הרחב.

בדיווח חדש, אולפני Warner Bros ו-DC שכרו את Noah Gardner ואת Aidan Fitzgerald לכתיבת סרט בסגנון אימה על יצורי "שוכני התעלה" שהופיעו בסרט "אקווהמן", וייקרא, נכון להיום- "התעלה" (The Trench).
על פי הפרטים הידועים לנו כרגע, הסרט עתיד להיות סרט אימה ולא ישמש סרט סולו לדמות מסוימת מעולם המעמקים התת קרקעי של אקווהמן.

ג'יימס וואן (James Wan) ופיטר זפרן (Peter Safran), שהפיק את סרטי "לזמן את הרוע", ועובד כרגע על הסרט "שהאזאם"- גם עבור DC, יפיקו גם את "התעלה".
לא ידוע אילו דמויות מתוך יקום DC עתידות להופיע בסרט (אם בכלל), אך נכון לעכשיו כן ידוע כי הסרט עתיד להסתמך על תקציב צנוע, על אף שהדמויות עצמן מבוססות CGI ב"אקווהמן".

אחת הדרכים להשתמש בדמויות בתקציב דל, היא להפוך את "יצורי התעלה" למעין איום בלתי נראה, שיתקוף מהצללים וייחשף בסוף הסרט.
כל זה כמובן, במידה שהסרט יעבור את שלב הפיתוח והפרויקט יצא לפועל- ואם זה יקרה, תהיו בטוחים שאנחנו נעדכן אתכם.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה