“בית קברות לחיות”: טריילר חדש שיגרום לכם לפחד מכל חיה

“בית קברות לחיות”- סרט האימה הקלאסי של סטיבן קינג שגרם לכולנו לפחד מכל חתול ברחוב, מקבל טריילר חדש עם כתוביות בעברית לחידוש שלו.

“בית קברות לחיות” מבוסס על ספרו של סופר האימה הגדול בהיסטוריה- סטיבן קינג מ-1983 ונחשב לספר המפחיד ביותר שלו, שעובד לראשונה למסכים ב-1989 והביא הצלחה בקופות שהפכה אותו במהרה לקלאסיקת אימה אצל מעריציו של קינג ובכללי אצל כל מעריצי העולם, ואחרי שנים של עיכובים, העבודות על חידוש לסרט זה התחילו ב-2017 עם קאסט מאוד מרשים בדמותם של- ג’ייסון קלארק (‘כוננות עם שחר’), איימי סימץ’ (‘דברים מוזרים‘), ג’ון ליתגו (‘בין כוכבים’, ‘מפגשים מהסוג האישי’).

אחרי טריילר ראשון שגרם לכולנו צמרמורת בעמוד השדרה, אנחנו מקבלים טריילר שני לא מפחיד פחות עם כתוביות בעברית.
אתם מוזמנים לצפות בו ולקרוא את התקציר המלא בעברית למטה:

“בית קברות לחיות”, המבוסס על ספר מאת סטיבן קינג, מביא את סיפורו של לואיס קריד (ג’ייסון קלארק). קריד עובר עם אישתו רייצ’ל (איימי סימץ’) ושני ילדיהם מבוסטון לאיזור כפרי במיין, בו מתגלה מתחם קבורה מסתורי במעבה היער בסמוך לביתם החדש. כשטרגדיה מכה בהם, לואיס פונה אל שכנו המוזר, ג’אד קרנדל (ג’ון ליתגו). מכאן מתחילה תגובת שרשרת מסוכנת שגורמת לשחרורו של רוע אדיר ובלתי מובן, שאת תוצאותיו לא ניתן לשער.

למרות החששות של מעריצי קלאסיקת האימה, נראה, לפחות לפי הטריילר החדש, שהסרט ישאר מאוד נאמן למקור ביחד עם שימור תחושת האימה והאי-נוחות שכל כך אפיינה את המקור. נקווה שעובדה זו, ביחד עם הקאסט החזק תגרום לכך שנקבל אדפטציה מוצלחת נוספת לקינג.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה