סדרות ה-Arrowverse יחזרו אל המסך בסוף אפריל

ה-CW הכריזה על תאריכי החזרה של סדרות ה-Arrowverse בסוף אפריל, "סופרגירל", "הפלאש", "אגדות המחר" ו"אטוומן", לאחר העיקובים שנוצרו בעקבות נגיף הקורונה.

כולנו מכירים את המציאות החדשה שנוצרה בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. בעקבות ההסגר שחל גם בארצות הברית, רובן המכריע של הפקות הסרטים והסדרות הטלוויזיה נסגרו כדי למנוע התפשטות נוספת של הנגיף. גם סדרות ה-Arrowverse הושפעו מהמצב וההפקות שלהן הושבתו. אמנם זה לא השפיע כל כך על הסדרות Black Lightning ו"אגדות המחר" כי העונות האחרונות שלהן כבר הצטלמו, אך שאר הסדרות התייצבו מול בעיה כשהצילומים לעונות החדשות הופסקו ולוח הזמנים הושבת. כתוצאה מכך יתכן ו"הפלאש", "באטוומן" ו"סופרגירל", יצטרכו לקצר את העונות הנוכחיות שלהם.

בעקבות חוסר הוודאות לגבי חידוש הצילומים של סדרות ה-Arrowverse, ה-CW הוציאה את כל התכניות של היקום הטלוויזיוני של DC להפסקה החודש, ותשדר את הקרוסאובר במקום פרקים חדשים בשבוע הבא. למרות אי הוודאות הזו ה-CW הודיעה על מועדי החזרה לסדרות שלה, כולל הסדרות של ה-Arrowverse:

הפלאש ואגדות המחר ב-21 באפריל ובאטוומן וסופרגירל יחזרו ב-26 באפריל.

לפני הפסקת הצילומים, לפי הדיווחים, הספיקו לצלם 20 פרקים מתוך ה-22 המתוכננים שהיו אמורים להיות בעונה 6. העונה החמישית של סופרגירל הספיקה יותר ורק פרק הסיום חסר, אבל לבאטוומן יש עדיין שלושה פרקים חסרים כדי לסיים את עונת הבכורה שלה. מבין השלושה, "באטוומן" היא הסדרה שתאלץ לצמצם את מספר הפרקים שלה כשכנראה ירדו ממנה פרק או שניים, אם כי בהחלט יתכן ששני הפרקים האחרונים של "הפלאש" יהפכו לפרק בודד. למרבה המזל, כל שלוש הסדרות כבר חודשו לעונות נוספות שיגיעו אלינו ב-2020-21, כך שהבעיה הרצינית היא להתאים מחדש את העלילה למסגרת הזמן המצומצמת.

 

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה