סופרגירל – טריילר חדש לקראת העונה הקרובה

העונה החמישית של סופרגירל נמצאת במרחק של שבוע בלבד ולרגל שובה של נערת הפלדה היא מקבלת טריילר חדש…ומכנסיים!

העונה הקרובה של ה-CW ובפרט “סופרגירל” הולכת להיות מעניינת, לא רק בגלל שזו עונתה האחרונה של “החץ” או בגלל שזו העונה סביב אירוע Crisis on Infinite Earths המצופה, אלא בגלל שהעונה הולכת להביא לנו את הקרב שהסדרה בנתה מאז עונתה הראשונה, לנה לותור נגד קארה זור-אל.

העונה האחרונה הסתיימה עם לנה שבורת לב אחרי שלקס חשף לה שקארה דנוורס שיקרה לה שהיא סופרגירל, ניחשנו שהיא לקחה את נסיוב הקריפטונייט השחור שהיא פיתחה וכעת בטריילר חדש אנחנו רואים את העימות המצופה ביניהם, בנוסף לחליפה החדשה של נערת הפלדה.

החלק הבולט ביותר בטריילר היא החליפה החדשה של קארה, שנראה שהיא לוקחת השראה ישירות מטוני סטארק המנוח. אבל זה לא הכל, לא רק שהחליפה החדשה בנויה מננו-רובוטים, היא חליפה מלאה עם מכנסיים, להתראות החצאית האדומה.

החצאית האדומה של סופרגירל אולי בין סמני ההיכר של הדמות, אבל זה נחמד לראות את קארה מקבלת עדכון גרסה. בנוסף, כששוחרר גז הקריפטונייט ברחבי העולם בעונה הקודמת, קארה לבשה חליפה במספר פרקים אז הרעיון הוא לא חדש.

באשר ללנה, נראה שהכוחות של לנה לא עוצרים בחוזק על ושהולך להיות לסופרגירל אתגר מאוד רציני להתמודד איתו כשתלחם בחברתה הטובה ב-6 באוקטובר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה