אתם חיים בסרט! – עדכון חם על Assassin's creed הסרט, וסיקור תוספות של Mortal kombat X

אז אחרי התאווררות קלה מ-Final Fantasy X\X2 (למי שעוכב אחרי) יצא לי לבדוק סוף סוף את חבילת העדכונים של Mortal Kombat X (אגב, הסיקור כאן) ולגלות שיש חדשות סופר מרעישות בגזרת עולם Assassin's creed.

הדיבור האחרון שרץ ברחבי הרשת והקוסמוס הוא "האם יצא בסוף סרט של Assassin's creed או שסתם מושכים אותנו באף?" גם אני שאלתי את השאלה הזאת כמה פעמים, אפילו שבכל הזדמנות השחקן מייקל פסבנדר הצהיר ש"יהיה וואו". עדיין היה ספק ופיקפוק.

והנה זה קורה! פרטים חדשים צפים ותמונה אחת שאומרת ההההכל: תתכוננו!

pic 01

 

לצד תמונה שאומרת 1000 דברים, אנו מקבלים גם תקציר רשמי, שמבטל באופן סופי את כל הספוקלציות שעלו לגבי התקופה והאם יהיה קשר הדוק או לא קשור לחלוטין.

זה מה שקורה, מייקל פסבנדר, המוכר לנו כ-Magneto מסדרת הקומיקס X-Men, משחק את Callum Lynch, שבעזרת טכנולוגיה מתקדמת (האנימוס שכולנו מכירים) מצליח להתחבר דרך הזיכרון הגנטי שלו אל אחד מאבותיו. בזינוק לעבר (שלדבר הזה כל אחד מחכה) אנו פוגשים את Aguilar, מתנקש שחי בספרד בתחילת תקופת האינקוויזיציה ודרכו Callum לומד להכיר את ה-Assassins ואת היכולות שלהם. משהו כמו דזמונד עם אציו ואלטאיר. הסרט עצמו קורה באותו עולם בו כל מה שמתחולל במשחקים קורה, אבל כסיפור בפני עצמו עם קישורים אי אלו ואחרים.

לצד פסבנדר משחקים גם Marion Cotillard (האביר האפל, זוכת האוסקר על פועלה בסרט "החיים בורוד) ו-Michael Kenneth Williams המוכר כצ'אקי (הענק) מאימפריית הפשע (Boardwalk empire). מי שיוביל את ההפקה הזאת הוא הבמאי האוסטרלי (והצעיר) Justin Kurzel, שעל כתפיו יש אחריות לא קטנה.

עכשיו, כאן אני ממליץ לעצור הכל, לחזור לתמונה ולבחון אותה היטב. כל פרט, כל סימן קטן, הכל, ואתם מוזמנים לכתוב לנו בתגובות מה מצאתם! תחזיקו אצבעות…

 

אז מפרטים שלמדנו על סרט שיוצא בעקבות סדרת משחקים, נעבור למשחק שגם זכה לכמה סרטים וסדרות שאת חלקם עדיף לשכוח –  mortal kombat

מרגע ההשקה של המשחק Mortal Kombat X ועד עכשיו, יצאו אין ספור תוספות, בגדים, דמויות ואין ספור קישקושים. תוספות אלו ניתנו להורדה בתשלום זעום בכל פעם ששוחררו, וכמו תמיד מגיע השלב שאפשר לקנות את הכל במכה. אז אחרי שאספתי, הורדתי, שילבתי, בדקתי, שיחקתי, הרגתי (אוויר נשמתי), ריכזתי את הטופ בכל מה שמשווק עכשיו כ- Game Pack Gold. החבילה הזאת מכילה ים של דברים שדי משדרגים את הדמויות אבל גם אז – עד שלב מסוים בו אומרים "מיציתי". כל דמות מגיעה עמוסה בקומבואים מהממים ופינישים אלימים במיוחד שכיף לנסות אונליין, "מול המחשב" או נגד חבר ואז לצחוק עליו:

 • GORO – כיף לשחק ולתלוש איתו איברים ת-מ-י-ד! סוף סוף מרגישים את כוחו האמיתי, שמשום מה תמיד הרגיש לי במשחקים אחרים שלא עשו את המקסימום איתו.
  goro
 • TANYA – קלה, מהירה, קטלניות ובעיקר נוסטלגית. לא מחדשת יותר מדי.
  Mortal-Kombat-X_Tanya_2
 • JASON – המון רעש נעשה סביב הדמות הזאת אבל מרגיש שאפשר היה לעשות איתו יותר. יחסית איטי ומכות מסורבלות אבל הפינישים טובים!
  jason-mortal-kombat-x-1429902998
 • PREADETOR – חיה רעה, נותן עבודה, אלים כמו שצריך ומהיר עוד יותר. לותיקים שבחבורה – סיירקס הראשון.
  predetor

 

אל כל זה תוסיפו גם המון סקינים ותלבושות והמובילות ב-PACK הן:

 • סקינים קלאסיק מהמשחק המקורי (שזה אדיר!)
 • חבילת אימה – בכיכוב Kraken Reptile, Pharoh Ermac  וכמובן  Vampiress Milenna
 • חבילת הסמוראים – עוברים למצב פיאודלי כשבראש Ronin Kenshi, Samurai Shinnok  ו- Jingu Kitana
 • חבילת המלחמה הקרה שנותנת להכל טאצ' סובייטי…

מצגת זאת דורשת JavaScript.

יאללה בלאגן.

עדיין לא שיחקתם במשחקי Assassin's Creed הקודמים? עדיין לא עשיתם Fatality אחד ב-Mortal Kombat X? רוצו לארקדיה, וקבלו מאיתנו קוד הנחה בעת הקניה לכל אחד ממשחקי הסדרות: PCGalaxy114.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה