חברת Asus מציגה כרטיס מסך בעיצוב לבן לזמן מוגבל

חברת Asus משחררת את כרטיס ה-RTX2080Ti במהדורה לבנה לזמן מוגבל עם מהירויות שעון מומהרות בצורה גבוהה יותר ואף עם יציאות גרפיות נוספות מאחורה

אחד הכרטיסים הגרפיים החזקים ביותר שראינו בשנים האחרונות הוא ללא ספק ה-RTX2080Ti, שמאפשר ביצועים גבוהים במיוחד כמעט בכל רזולוציה. חברת אסוס (Asus) השיקה את הכרטיס המפלצתי במהדורה מוגבלת, כאשר הכרטיס מציג עיצוב לבן על כל חלקיו.

Image Source: ASUS

הכרטיס הלבן יכלול מאווררים לבנים, גוף לבן ואפילו פאנל אחורי בצבע לבן. העובדה שאסוס משחררת כרטיס בצבע לבן משמחת במיוחד, בעיקר בהתחשב בעובדה שרוב כרטיסי המסך אם לא כולם בכלל החברות משווקים בצבע שחור. השינוי הפשוט אך המעניין הזה יוצר שלל אופציות חדשות לבנאי מחשב מקצועיים שבזכות כרטיס מסך זה יוכלו לספק מערכות מחשב מיוחדות בצורה טובה אפילו יותר.

Image Source: ASUS

כפי שציינתי קודם הגרסה הלבנה זהה לחלוטין לגרסה הרגילה של ה-2080Ti. הכרטיס כולל את אותם מאווררים, את אותו השבב ואת אותם המחברים. בכל הקשור למהירויות שעון הכרטיס מגיע עם מהירות שעון בסיסית של 1350MHz ואפשרות למהירות שעות ייעודית לגיימינג הנמדדת ב-1740MHz. כמו כן ניתן להעצים את מהירות השעון אפילו יותר בפרופיל המהרה המספק מהירות שעון של עד 1770MHz.

Image Source: ASUS

הכרטיס מגיע עם שתי יציאות HDMI, שתי יציאות DisplayPort וכן יציאת USB Type C. חברת אסוס ממליצה על ספק בהספק של 650W לפחות על מנת להפעיל את הכרטיס. כמו כן, הכרטיס מצריך כ-3 חריצי הרחבה על גבי המארז שלכם.

מחיר המהדורה הלבנה וזמינות המהדורה טרם פורסמו.

אודות רועי האן

רועי האן, בן 20 מהשומרון, עורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס. טכנאי מחשבים בימים וגיק הדוק בלילות. מעריץ מושבע של Marvel ושחקן משחקי תפקידים קשוח. גיק איכותי בעל דעה קולחת שתמיד שמח לדון בכל נושא מעניין!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *