כרטיס מסך מובנה למים 3090 EKWB ASUS

חברת Asus משיקה דגמי RTX 30 בשיתוף עם חברת EKWB

חברת Asus מציגה דגמים חדשים לכרטיסי המסך בסדרת RTX 30 הכוללים מערכות קירור מים מובנות מבית חברת EKWB

לאחר שהשיקה את הדגמים השונים של כרטיסי ה-RTX 30 מבית Nvidia ודגמים נוספים לסדרת ה-RX 6000 מבית AMD, חברת Asus חושפת דגמים נוספים בסדרת RTX 30 המשלבים את מערכות קירור המים המובנות של חברת EKWB.

אם יש לכם קצת עניין וידע בתחום מערכות קירור המבוססות מים למחשבים נייחים, סביר להניח ששמעתם לא מעט על חברת EKWB. החברה נחשבת לאחת מהחלוצות המוכרות והאיכותיות ביותר כשזה נוגע לבניית מחשבים המבוססים על קירור נוזלי, ורבים מחשיבים את מוצרי החברה לאיכותיים והמרשימים ביותר.

אסוס איחדה כוחות עם EK על מנת לספק דגמים נבחרים ומשופרים של כרטיסי המסך בסדרת RTX 30. דגמי EKWB יהיו זמינים לכלל הכרטיסים בסדרת RTX 30 הזמינים כיום בשוק והם ה-RTX 3070, ה-RTX 3080 וה-RTX 3090.

דגמי ה-RTX 3080 ו-3090 בפורמט EKWB יוצרו בשימוש בטכנולוגיית Auto-Extreme המסייעת להחלים את הרכיבים לכרטיס עצמו בדיוק מירבי ומדויק ככל שניתן. מעבר לכך הכרטיסים מגיעים עם לוחית אלומיניום אחורית שמאפשרת לכרטיס להיות חזק ועמיד יותר וכן מונעת ממנו להתעקם. כמו כן הכרטיס נבנה מרכיבים איכותיים ועמידים הכוללים בין היתר פלדת אל-חלד 304 המציעה עמידות מיטבית מפני קורוזיה. מעבר לכך שילבה אסוס מערך אורות RGB המתפרש לכל אורך הכרטיס הניתן לשליטה בקלות על ידי תוכנת Aura Sync לטובת השתלבות מיטבית עם שאר רכיבי אסוס הנמצאים במחשב שלכם.

הדגמים החדשים נועדו לספר מוצר אלגנטי המשלב את המומחיות של אסוס לצד המומחיות של EKWB על מנת שהצרכנים יוכלו לקבל את המוצר הטוב ביותר לצרכים שלהם. הכרטיסים החדשים מאפשרים נחיתה רכה לבוני מחשב מתחילים בתחום הקירור הנוזלי היות ובלוק הקירור הנוזלי מגיע מובנה על הכרטיס היישר מהקופסא והיצרן כך שניתן לשלבו בקלות עם שאר המערכת ללא חשש.

כאמור, דגמי EKWB יהיו זמינים לכלל סדרת RTX 30, החל מה-RTX 3070 ועד ל-RTX 3090. דגמי ה-3090 ו-3080 יהיו זמינים לרכישה ברחבי העולם החל מחודש נובמבר 2020 ודגם ה-3070 יהיה זמין לקראת סוף חודש נובמבר.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה