עונה 2 של Attack on Titan מקבלת טריילר

הטריילר לעונה החדשה של Attack on Titan כבר פה ונראה שכל העולם מתהפך.

Attack on Titan היא תופעה עולמית, הסדרה רק באמצעות עונה אחת נהפכה להיות אחת מסדרות האנימה-קאלט הכי אהובות בעולם ואחרי המתנה של 3 וחצי שנים, סוף סוף אנחנו מקבלים טריילר לעונה החדשה והמשך הרפתקאותיהם של Misaka, Eren ו-Armin.

בכתבה קודמת סיקרתי את ההודעה על עונה חדשה ב-2017 ונתתי תקציר קל על הסדרה, כעת אנחנו מקבלים המון דברים הזויים ומשונים בטריילר החדש, משונים אפילו עבור סדרה בה האנושות נמצאת מאחורי 3 חומות כי ענקים עירומים רוצים לטרוף אותם, תמיד אפשר לסמוך על יפן לקחת את זה רחוק יותר.

Funimation שקנו את הזכויות לסדרה יצאו בהצהרה לטריילר החדש:

Attack on Titan צפויה לחזור באפריל 2017, תראו מבט ראשון של העונה החדשה בוידאו הפרסום הרשמי הזה מאת Kodansa! טיטנים חדשים, מיקומים חדשים, לוחמים אנושיים חדשים והרבה פנים מוכרות נכנסות לעלילה הפעם

הטריילר:

הטריילר מראה לנו כמה טיטנים חדשים שעוד לא ראינו, אחד שנראה כמו ביגפוט, טיטן קטן שקופץ ומחסל אחרים בצוואר, בנוסף לטיטן המשוריין שהופיע בעונה הראשונה בהתקפה על החומות, כאשר Eren נלחם נגדו, וכמובן מכסחים ל-Eren את הצורה במצב טיטן (היו צריכים לתת את הכוח הזה ל-Mikasa). בנוסף אנחנו רואים אותם מתייחסים לקטע האחרון אחרי הכתוביות בסוף העונה הראשונה בו אנחנו רואים טיטן תקוע בתוך החומה.

העונה החדשה תגיע באפריל שנה הבאה והיא נראת מטורפת, מלא אקשן, מלא אלימות ורוב הסיכויים עוד מהדמויות שאנחנו אוהבים הולכים למות, הגיע הזמן לצפות בעונה הראשונה ברציפות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה