משמר המפרץ – זאק אפרון ודוויין ג’ונסון מכינים את המצופים

משמר המפרץ, סדרת שנות ה-90 שהפכה את פאמלה אנדרסון לחלום הרטוב של כל צעיר בזמנו, מקבלת עיבוד קולנועי בכיכובים של זאק אפרון ודוויין ג’ונסון.

הסדרה משמר המפרץ הייתה תופעה בשנות ה-90, אפילו אם לא ראיתם את הסדרה שחצי מזמן הציגה בכלל מצילים שרצים בהילוך איטי ומחזיקים מצופים, עדיין ידעתם שיש סדרה כזאת וידעתם שפאמלה אנדרסון משחקת בה, ומסתבר ש-Paramount מתכננים להרוויח מהנוסטלגיה שלנו.

בסרט החדש המבוסס על הסדרה מככב דוויין דה רוק ג’ונסון, שתמיד מבדר והשחקן הכי מרוויח בהוליווד לשנת 2016, יחד עם הגבר שכל הבנות חולמות עליו, זאק אפרון, שהצחיק אותנו השנה עם “מייק ודייב צריכים דייט לחתונה” ו”שכנים 2″. הצמד הקריסמטי הולך להיות מרכז הסרט ומה שימשוך את הקהל הרחב שרוצה לראות בדיחות ושרירים רטובים.

הצמד לאחרונה נעמד בפוזה לצלם פפרצי שהיה באיזור בזמן הצילומים וניצלו את הרגע למעט פרסום עבור הסרט הקרב להגיע, הבמאי Seth Gordon הסביר:

כשאתה בחוץ על החוף והים הפתוח, אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לצאת מטווח הראייה של הפפרצי, אז פשוט אימצנו את זה. ההיסטוריה של משמר המפרץ היא הצגת יופי. יש קטע בסרט שמישהו רואה את אחת הדמויות רצה ושואל “היא רצה בהילוך איטי? ולמה היא נראתה רטובה אבל לא יותר מדי רטובה?”, רמיזות כאלו מסמלות שאנחנו שותפים לבדיחה.

הסרט נראה שהוא מאמץ את ההווי המגוחך מהסדרה המקורית, בנוסף לאווירת הכללית שהפכה לקלאסת קאלט. זו אסטרטגיה שבעבר נכשלה בסרטים כמו “סטארסקי והאץ'” בכיכובם של בן סטילר ואוון וילסון, צמד שחקנים מאוד אהובים ומצחיקים, אך הצליחה בסדרת הסרטים האחרונה של “ג’אמפ סטריט 21”. הסרט יצטרך מאוד להצחיק ולבדר את הקהל שלו על מנת להצליח ולפי הטריילר זה פשוט לא נראה ככה.

משמר המפרץ נראה כמו תאונה שמחכה לקרות, וסרט אדפטציה לסדרת טלוויזיה ישנה נדיר להצליח, בעיקר סדרה כזו, אבל לעולם אי אפשר לפקפק בכוח הכוכבי של דווין ג’ונסון.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה