“הבלדה של באסטר סקראגס”: האחים כהן באים לנטפליקס

בטריילר ל-“בלדה של באסטר סקראגס”, האחים כהן מחזירים את הנרטיב האסתטי שלהם אבל הפעם עם טוויסט קטן, בשביל ענקית השידור: נטפליקס.

אחרי 35 שנה של בימוי סרטים מאוד תיאטרלים ומיוחדים במינם, נראה שג’ואל ואית’ן כהן סוף סוף מקבלים עליהם טרנדים עולמיים עם כך ש-“הבלדה של באסטר סקראגס” יככב בנטפליקס.

בשנת 1984, האחים כהן הציגו את סרטם הראשון “רציחות פשוטות”, בכיכוב מי שתשחק אתם עוד הרבה, פרנסיס מקדרמוט (אשתו של ג’ואל). ב- 1991, הם הרוויחו את מועמדתם הראשונה לאוסקר, בסרט “ברטון פינק”, הם המשיכו ובשנות ה-90 יצרו עוד הרבה קלאסיקות כמו “פארגו” (1996) ו-“לבובסקי הגדול” (1998). במשך המאה ה-21, האחים כהן נשארו רלוונטים בכך שחקרו הרבה ז’אנרים שונים של סרטים, והיהמשיכו להכניס את הנרטיבים המאוד מיוחדים שלהם בשילוב עם גיבורים, אנטי-גיבורים ואפילו רשעים שהקהל יכול להתחבר אליהם. למרות שסרטיהם החדשים לא זכו לאותה הצלחה כבירה שזכו סרטים כמו: “ארץ קשוחה” (2007), כנראה “הבלדה של באסטר סקראגס” תקרוץ לקהל היותר צעיר. נראה שעכשיו הם חוזרים למערבונים שלהם, עם ההפקה בנטפליקס.

היום, נטפליקס פרסמו את הטריילר הראשון ל- “הבלדה של באסטר סקראגס”, הסרט יציג הרבה הומור חלקלק, דמויות מאוד משונות והומור שחור (כמו שהם רגילים מאוד). הטריילר מציג את הסגנון המערבוני של הסרט, ומראה את הופעתו של ג’יימס פרנקו כ- “קאובוי” חסר שם.

עם פתיחה מאוד רשמית, הטריילר מציג את המונולוג המיוחד שהאחים כהן אוהבים, עם בחור משופם המספר על איך אנשים מתקשרים לסיפורים בקלות רבה מדי. משם, מספר רב של דמויות מוצגות כאשר אחד השחקנים הראשיים, משוחק על ידי אחד האהובים על ידי הכהנים, טים בלייק נלסון. הצילומים אינם מראים לנו איך בדיוק השחקנים קשורים אחד לשני, או איך ה-“קאובוי” של ג’יימס פרנקו סיים עם חבל סביב צווארו, המספר מבטיח לנו שהדמויות “יהיו כמונו, אבל לא אנחנו”.
הסרט כנראה יכיל שישה חלקים, ויוצג בנטפליקס בנובמבר.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה