הבאטמן (2021) – אנדי סירקיס יגלם את אלפרד

הסרט הראשון בטרילוגיה החדשה של סרטי הבאטמן (The Batman) יהיה בבימויו של מאט ריבס (סרטי “כוכב הקופים” החדשים). לדברי הבמאי, הסרט ישאב השראה מחוברת הקומיקס Batman: The Long Halloween, ואושר כי אנדי סירקיס (“שר הטבעות”, “עליית כוכב הקופים”, “הנוקמים:עידן אולטרון”) יגלם את תפקידו של השרת הנאמן של ברוס וויין, אלפרד פניוורת׳. השניים עבדו יחד גם בסרטי כוכב הקופים.

הטרילוגיה, שיצאה לדרך עוד ב-2014, והייתה אמורה להתבסס על הבאטמן של בן אפלק, נתקלה בקשיים רבים עד לפרישתו של בן אפלק עצמו ב-2018. מאז האסטרטגיה שונתה, התסריט נכתב מחדש וההפקה כולה עברה אתחול. על פי דבריו של הבמאי מאט ריבס, אשר גם כותב את התסריט, הסרט יהיה אפל ובלשי, ויהיה קשור בצורה רופפת בלבד לסרט היקום הקולנועי של DC, אם כי יתקיים בתוך עולם סרטים אלו. צילומיו של הסרט מתחילים החודש בלונדון, אנגליה.

שחקנים נוספים אשר אושרו כי יקחו חלק בסרט החדש הם רוברט פטינסון (“דמדומים”) בתפקיד הבאטמן, ג׳פרי רייט (“משחקי הרעב”) בתפקיד הבלש ג׳יימס גורדון וזואי קרביץ (“חיות הפלא והיכן למצוא אותן: פשעי גרינדלוולד”) בתפקיד סלינה קייל/קאטוומן.
עוד לא אושר, אבל מולם יתמודדו מת׳יו מקונהיי (“בין כוכבים”), קולין פארל (“חיות פלא והיכן למצוא אותן”) ופול דנו (“לופר”) אשר יגלמו את דו-פרצוף, הפינגווין והרידלר, בהתאמה.

הסרט מתוכנן לצאת לאקרנים ב-25 ביוני 2021.

אודות אורגיל בוכריס

אורגיל, בן 27 מנתניה, מעצב גרפי ביום וגיק בלילה וגם ביום. מקים, מעצב, כותב ומתכנן חדרי בריחה. אוהב טיולים על חוף הים שמוקרנים על מסך קולנוע. אוהב קולנוע.

השאר\י תגובה