גל גדות תומכת בגרסה של סניידר לליגת הצדק

גם וונדר וומן בעצמה, אחת משלנו, גל גדות תומכת בגירסתו של הבמאי זאק סניידר לסרט גיבורי העל “ליגת הצדק”

אחד הסרטים המאכזבים של השנים האחרונות, היה ללא ספק “ליגת הצדק” של זאק סניידר וג’וס ווידון ובכיכובם של הנרי קאביל, בן אפלק, גל גדות וג’ייסון מומואה. הסרט של קבוצת גיבורי העל היה אמור להזניק את היקום הסינמטי של DC ולהוות תחרות עבור חברת Marvel. אבל הסרט כשל בקופות ובעיניי המבקרים, חלק מהאשמה נופלת בעיניי רבים על ג’וס ווידון שלקח פיקוד על הסרט אחרי שטרגדיה משפחתית הכריחה את סניידר לעזוב את כסא הבמאי.

מאז, מעריצים וסניידר ניסו לדחוף את חברת Warner Brothers שתשחרר את גירסתו של סניידר לסרט. כעת השחקנית הישראלית האהובה, גל גדות, שתגלם את וונדר וומן פעם נוספת בשנה הבאה, מצטרפת למאבק לגרסה המקורית של סניידר כפי ששיתפה באינסטגרם שלה.

View this post on Instagram

#ReleaseTheSnyderCut

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

בין אם הגרסה של סניידר טובה או לא, זה עדיין דורש מגדות הרבה אומץ לתמוך בגרסה שלו לסרט, בהתחשב שהיא ביחסים כל כך טובים עם Warner Brothers. אולי היא מרגישה בעמדת כוח שהיא יכולה לתמוך בדרישות של הבמאי הנודע? בכל מקרה, אנחנו ממתינים בציפייה לראות האם הגרסה של סניידר תשוחרר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה