בואו להכיר את Batman: Arkham Origins מקרוב

הדמות Batman המוכרת לנו בתור סדרת סרטים מעולה, של חברת האחים וורנר, הפעם לאחר המשחק הראשון בסדרה Batman Arkham City נזכה הפעם לראות שחקן ראשי, באטמן צעיר יותר, המשחק האחרון שיצא בשנת 2009 על פי דעתי הוא אחד ממשחקי הקומיקס הטובים ביותר שיצאו, המשחק שנותן לך להכנס לרגלו של באטמן ולהלחם על הגנת העיר, נגד הג'וקר כמובן ומספר רשעים נוספים.
עכשיו, לאחר שנים רבות, 4 במספר הולך לצאת הכותר החדש בסדרה, כל הפרטים, דרישות המשחק, תמונות וכמובן תאריך היציאה בכתבה שלפניכם:

batman-arkham-origins-1

המשחק אשר בטעות התגלה שחרורו עקב פלקט של קידום מכירות שהתגלה בו נראו לנו פרטים חדשים, חלק מהפרטים רשמנו לכם אותם בהמשך.
הפעם, ב-Batman Arkham Origins יתגלו לנו שתי דמויות של רשעים חדשים, הדמויות אשר נראו בסרטים של באמטן מהעבר הרחוק, יהיו דמויות מפתח במשחק אשר ינסו להפריע לכם לסיים אותו, הם הרעים אשר ינסו להרוג אותכם.
הרשעים הם כמובן הדחליל, אשר הופיע בכמה מסרטיו הטובים וכמובן, אחד הדמויות היותר מוכרות לנו מסרטיו של באמטן – Joker, כשמו הוא. כמבן שני הרשעים האחרונים כלולים בעוד רשימה של שמונה רשעים נוספים שמתוכן תוכלו לראות את מסכה שחורה ועוד, כל הדמויות המרכזיות בחייו של איש העטלף האהוב על כולנו.

הפעם, להבדיל מהכותרים הקודמים במשחק באטמן, תהליך הפיתוח של המשחק יערך באולפנים של האחים וורנר, Warner Bros. Games Montreal. האתר GameInforner שאחראי להדלפת הפרטים מהמשחק, התמונות וכמובן התמונה של הפלקט שבזכותה לדעתי, יצא ההכרזה על המשחק.

שחרור המשחק, אשר יצא לכמעט כל קונסולה אפשרית – PC. Wii , PS3, 3ds , xbox. psvita,  יראה אור עולם בתאריך – 25/10/2013 בהשקה עולמית.

batman-arkham-origins-2Batman Arkham Origins יהיו מבחינת המשחקיות שבו מאוד דומה לקודמיו, שאגב, היו מעולים וזכו כמעט בכל אתרי העולם לציונים גבוהים מאוד.
אחד הפיצרים החדשים של באטמן במשחק הולך להיות ה- Remote Claw – הגאדג'ט המאפשר לבאטמן למקד שני אובייקטים ולמשוך אותם יחד מאפשר לו להפיל אויבים ביחד או להכות אותם אחד בשני, דבר העשוי לעזור לו להלחם בקבוצות הבאות נגדו.
עוד דברים אשר המשחק יביא לנו, הוא האפשרות לתת לבאטמן לזמן אליו את הבאטמוביל, את המטוס שלו ואפילו לשגר את הציוד שלו לאזורים אחרים, דבר היכול לזרז את המעבר שלו ממקום למקום, אחד היכולות של באטמן הוא להפסיק עבודה של רשעים במקומות אחרים בזמן שהוא שוהה רחוק מהם, אז באפשרות הפיצ'ר האחרון ידע באטמן להתמודד עם כל מפגע.
הפעם מי שייצר את באטמן הוא השם החם בתחום האנימציה ממוחשבת, אריק הולמס אשר יצר בעברו את הדמות של הענק הירוק ועבד גם בתפקיד ברובטריקים עושה אותה למומחה באקשן והרס.
בזכות מנוע ה-Unreal שחברת האחים וורנר משתמשת בו נראה איכות גבוהה של גראפיקה ומשחק, כמו שנראה בסרטון של האתר GameInformer האיכות של הטקסטורות מדהימה, תוכלו לראות את כל העצמים מסביב באופן מדויק, את מזג האוויר המכוניות וכל דבר במשחק יראה כל כך ריאליסטי שקיים מצב שתראו את באטמן בחלום 🙂
במשחק נראה טקטיקות חדשות, עבודה בשכבות חדשה וכמובן המון שימושים חדשים באופן ההרס שבאטמן ידע למנוע ולהפעיל נגד אויביו, שכמו שציינו למעלה, הפעם יש כמה גדולים.
הרבה פונקציות מדהימות שהיו במשחק המעולה Just Cause2 נראים במשחק, דברים שעשו את המשחק האחרון לאחד הטובים שיצאו במשחקי עולם פתוח.
אחד הדברים הנוספים שמציג המשחק החדש של באטמן הוא אפשרות המשימות: פשע בהתקדמות, שבו באטמן יכול לסייע למשטרת העיר גות (GCPD) כדי לשפר את המוניטין שלו על ידי ביצוע משימות כגון הצלת שוטרים מכנופיה או מניעת מודיע שנזרק אל מותו, פונקציה נוספת "מבוקש ביותר" באטמן מאפשר להמשיך לעקוב אחרי אויביו מחוץ לסיפור המרכזי. המשחק  Batman: Arkham origins מציעה משימות של קושי הסלמה שמקדם שיפור בהתגנבות ולחימה. השלמת משימות צד זוכה לנקודות ניסיון ושדרוגים של הציוד של באטמן.
המשחק כולל דגש על כישורי הבילוש של באטמן. באטמן יכול לסרוק את זירת הפשע באמצעות חזון הבלש שלו כדי לסמן את הנקודות עניין והולוגרמות על מנת לפעול מתוך תרחישים תיאורטיים של פשע שהתרחש.

batman-arkham-origins-3מבחינת העלילה המתרחשת בתקופת חג המולד בעיר הדמיונית Gotham, בשלב מוקדם מאוד בחייו של באטמן, כמו שציינו למעלה בעודו צעיר, כפי שאפשר להבין מזה שהמשחק הוא חלק מעלייתו של האביר האפל. הפעם באטמן מנסה ללכוד את פושעי העיר, אך בסדרות הקודם של המשחק לא הגיע באטמן להיות "מלך העיר" כפי שהוא רוצה, הפעם באטמן יאבק בגאנגסטים כבדים, אויבים מושבעים כמו Black Mask שהוא כמובן מלך העיר, הבנאדם ששולט ברוב משאבי העיר הדמיונית, הדמות אשר תלווה אותו ברוב המשחק, באטמן ינסה להבין במשחק למה מסכה שחורה רודף אחריו ורוצה להביא למותו, כמו כן עוזריו של המסכה השחורה, יאנוס יעזור לו בזה ויגרום הרס נגד באטמן. כמו כן יש הטוענים שהפעם נראה עוד אויבים, כמו שציינו למעלה הפעם נראה את הדחליל, הג'וקר Deathstroke וחבריו אשר ינסו להביא לסופן של באטמן ולא לעלייתו … אחד הדברים היותר מהנים שככל הנראה יהיו במשחק הוא התוספת של המשרת של באטמן, אלפרד, אשר ינסה לעזור לבאטמן במטרותיו.
הקטע של העיר Gotham שהיא עיר כלא, הסגורה בחומה בעקבות השיטפון שעברה במשחק הקודם נותן אופציית משחק עולם פתוח מעולה, תוכלו לראות ספינות ומקומות עגינה שלהם, כמו כן יש אזור בעיר ששופע בבניינים גבוהים שבתור באטמן, תוכלו להנות מהם.
Batman-Arkham-Asylum-Joker

באטמן וג'וקר, סיפור אהבה גדול, הוא אחד מהאויבים שתראו במשחק, עוד אויבים אשר ככל הנראה יהיו במשחק, הם הדחליל, יאנוס עוזרו של מסכה שחורה Deathstroke ועוד, כתבה אשר ראינו בוויקיפדיה אשר בה תוכלו להכיר את כל אויביו של באטמן, מגו'קר שהוא המפורסם שבהם עד ל-פנגוין. בואו לראות מי הם עשרת האויבים הגדולים של באטמן.

תמונות מהמשחק אשר פורסמו באתר- Gameinformer:
batman-arkham-origins-background1 batman-arkham-origins-background2 batman-arkham-origins-background3 batman-arkham-origins-background4

לגבי הדרישות מערכת של המשחק, כמובן שהם עדיין לא פורסמו וככל הנראה זה יפורסם קרוב להשקת המשחק בעולם, בערך אוגוסט, ספטמבר, האתר Game Debate אשר מנסה ל"נחש" באמצעות שמועות, למידה ממשחקים קודמים ומספר פרמטרים נוספים פרסם כי הדרישות המומלצות למשחק באטמן החדש יהיו גבוהות מאוד

מעבד – Core i5-655K 3.2GHz / Phenom II X4 905e
כרטיס גראפי – GeForce GTX 470/ Radeon HD 6870
זכרון – 6 GB 
מערכת הפעלה – Win 7 64
מקום פנוי – 20 GB

כמובן שהכל בגדר שמועה ונחכה לדרישות שהחברה המפתחת תפרסם.

סרטונים :
הגילוי של האתר  Gameinformer:
כל הפרטים על הדמויות, העלילה והמשחקיות: המידע במילים מפי האתר הרשמי של המשחק.

מזומנים להתעדכן בפורום פעולה של האתר שם תוכלו לבדוק פרטים חדשים על המשחק

מכירים עוד על משחקים? רוצים להחןץ כתבים באתר? מעוניינים לעזור להתפתחות האתר? רוצים לכתוב מדריכים?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – ובואו להיות חלק מצוות האתר שלנו
למה אתם מחכים? תגיבו גם למטה והצטרפו לדף הפייסבוק שלנו

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

9 תגובות

 1. אחלה של סיקור!
  הולך ליהיות משחק אששש

 2. כל הכבוד 🙂

 3. נראה אחלה משחק כל הדבוד!!!

 4. וואו!
  טל אתה תותח

 5. אם אלו באמת הדרישות המינימליות
  אפשר לצפות למשהו אגדי D:
  תודה על הסיקור תודה!

 6. כקורא קבוע באתר אני חייב לציין.. לאחרונה התחלתם להביא כתבות איכותיות על משחקים. תמשיכו ככה!!

  • תודה רבה לך, אנחנו נמשיך להתקדם בכתבות שלנו ולקדם את האתר בארץ,
   שמחים שיש אנשים כמוך שמעריכים את האתר.

   בחזרה לנושא, הדרישות שרשומות למעלה עם דרישות המומלצות, לא המינימום כפי שחשבת JAJA.

 7. אחלה של סיקור רוב הסיכויים אני קונה את המשחק הזה לפי הסיקור נראה משחק סוס!

 8. ניראה טוב

השאר\י תגובה