תאריך היציאה של The Batman נדחה

Warner Bros מעכבת את תאריך היציאה של הסרט The Batman לאוקטובר 2021, מכיוון שאי אפשר להשלים את הצילומים לסרט כרגע בגלל וירוס הקורונה.

סרט באטמן החדש של DC הוא אחד הפרויקטים הרבים שנפגעו כתוצאה מוירוס קורונה. הצילומים נפסקו באמצע מרץ בגלל חששות בריאותיים ודווח כי הפקת הסרט תתעכב למשך מספר שבועות. מיותר לציין שההפסקה נמשכה הרבה יותר מזה ונראה שהיא לא תסתיים בזמן הקרוב. בהתחלה קיוו שפרויקטים המעוכבים יוכלו לחדש צילומים באמצע מאי, אך היעד הזה הולך ונעשה אופטימי מדי. עד להפסקת ההפקה, The Batman השלים רק 25 אחוז מהסרט וזה גרם לאנשים רבים לחשוד שהסרט לא יוכל לעמוד בתאריך היציאה שלו ביוני 2021.

כעת, החשדות התבררו כנכונים, כש-Warner Bros דחתה את תאריך היציאה ל-1 באוקטובר 2021, התאריך שתוכנן להיות הבכורה של סרט ביוגרפי על אלביס פרסלי בכיכובו של טום הנקס. ביחד עם The Batman, החברה דחתה גם את תאריכיהם של עוד סרטים מהיקום הקולנועי- הסרט של הפלאש ו”שאזאם 2″, ל-1 ביולי 2022 וה-4 בנובמבר 2022 בהתאם.

נכון לעכשיו, נראה כי רוב הוליווד משנה את לוח הזמנים שלה ומהמרת שהעסקים יחזרו לפעול כרגיל בסביבות הקיץ-תחילת הסתיו. במקרה של Warner Bros, יש להם את Tenet ואת וונדר וומן 1984 שתוכננו לצאת ביולי ובאוגוסט, בהתאמה, והם מתכננים לצלם את Black Adam באוגוסט או ספטמבר. אם התחזיות יהיו נכונות, הצילומים ל-The Batman כנראה ימשיכו בערך ברגע ששל Black Adam יתחילו, מה שאומר שיהיה מספיק זמן להסתיים את ההפקה עד אוקטובר 2021. לאור אי הוודאות ששוררת בעקבות הקורונה, אין דרך לדעת בוודאות שכך הדברים יתרחשו, אבל על הנייר התכנית נראית מציאותית.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *