באטוומן מלוהקת עבור פרק הקרוסאובר של ה-CW

רובי רוז מלוהקת בתור קייט קיין, הגיבורה האפלה של DC באטוומן

אחת ההכרזות הגדולות מכנס קומיקון הייתה ההכרזה הרשמית על צירופה של באטוומן ליקום הקומיקס של רשת ה-CW באירוע הקרוסאובר הבא של הרשת וצירופה בעתיד לליין סדרות הגיבורים מבית DC.

מאז ההכרזה היו הרבה ספקולציות לגבי מי תגלם את הגיבורה ההומוסקסואלית, וכעת אנחנו מגלים שזו השחקנית רובי רוז, שתיקח חלק בקרוסאובר ולאחר מכן תככב בסדרת סולו עם קרולין דרייס בתור התסריטאית והמפיקה, בשיתוף עם ג’יאוף ג’ונס.

רוז כיכבה במספר סרטי אקשן כמו “ג’ון וויק 2”, “XXX: שובו של זאנדר קייג'” ו”האויב שבפנים: פרק הסיום”. אבל רק בעונה השלישית של “כתום זה השחור החדש” שהפופולריות של השחקנית התחילה לגדול.

עמוד הטוויטר של “החץ” מיהר לקבל את פניה של השחקנית שתביא את גיבורת העטלף האגדית ל-CW.

לצערנו הרב, לא כולם מיהרו לקבל את פניה של השחקנית החדשה- לא מעט מעריצים של דמות הקומיקס תקפו את השחקנית בעמוד הטוויטר שלה בטענה שהיא שחקנית גרוע או שהיא השחקנית ההומוסקסואלית הלא נכונה לגלם את הגיבורה. רובי רוז לא יכלה להמשיך לסבול את התקפות אלו והחליטה לסגור את עמוד הטוויטר שלה.

אני לא ממש מבין את ההתקפה נגד השחקנית. גם אם אתם לא אוהבים את המשחק שלה, זה לא שכל ההופעות של סדרות הגיבורים של ה-CW הן הופעות זוכות אוסקר. מה שמשנה זה הכיף והרגשת הקומיקס שהסדרות משדרות. בכל מקרה, אנחנו נחליט אם רוז מתאימה לתפקיד הגיבורה כשנראה אותה מופיעה בפעם הראשונה על המסך בפרק הקרוסאובר של השנה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה