קרוסאובר 2018 של ה-CW – באטוומן מגיעה

באטוומן, השותפה של באטמן, מצטרפת ליקום הקומיקס של רשת ה-CW בקרוסאובר הבא

אחד האירועים הטלוויזיונים שאני מוצא את עצמי תמיד מצפה אליהם זה אירוע הקרוסאובר של רשת ה-CW עם סדרות הקומיקס שלה: "החץ", "הפלאש", "סופרגירל" ו"אגדות המחר". האירוע של שנה שעברה פשוט הדהים אותי, כך שאני לא יודע מה הסיכויים של אירוע הקרוסאובר של השנה להצליח להתעלות עליו. ובכן, אולי תודות לגיבורה באטוומן.

השילוב של באטוומן ביקום של ה-CW כבר היה מדובר זמן מה, פשוט לא ידענו איך או מתי זה יקרה. מה שכן, לא יכולנו לחכות וכנראה שגם רשת ה-CW, ששיחררה טריילר רשמי לקרוסאובר העתידי.

למרות שהטריילר לא חושף שום דבר רשמי (בעיקר בגלל שהקרוסאובר עוד לא צולם), אנחנו כן יכולים להבין שני דברים ממנו- שהקרוסאובר יכלול את הגיבור החדש Black Lightning ושככל הנראה באטוומן תגיע מכדור הארץ של סופרגירל, שאנחנו יודעים כבר שיש בו את באטמן (למרות שבכדור הארץ של החץ הירוק יש ברוס ויין).

חוץ מהטריילר, נחשף ברשת רישום להעסקת שחקנית שתגלם את באטוומן. הרישום מחפש מישהי לסבית מוצהרת מכל גזע בין הגיליים 25 עד 29 לגלם את קייט קיין. הנה הפירוט של הרישום:

קייט מודעת לכך שהיא קשוחה רצח בכל פעם שהיא נכנסת לחדר, למרות שהיא מעדיפה לשים חיוך על הפנים שלכם. מיס קיין הצעירה היא בטוחה בעצמה פיזית ואינטלקטואלית בו בזמן שהיא אישה שגאה בלסביות החשופה שלה.

למרות זאת, קייט עדיין מתמודדת עם השדים הפנימיים שלה שחוזרים אחורה להיסטוריה שלה עם אביה. היחסים ביניהם הם די מורכבים בזמן שהיא מנסה להשיג את שבחיו.

הרישום נלקח מהלינק הבא.

יהיה מדהים לראות סוף סוף מישהו ממשפחת העטלף מגיע ליקום הטלוויזיוני של DC ב-CW ויהיה מעניין לראות איך באטוומן תובא למסך הקטן בפעם הראשונה בדצמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה