טריילר ראשון לסרט החדש של Dragon Ball Super – ברולי חוזר

הסופר סאיה האגדי ברולי חוזר לכותר דרגון בול בסרט חדש של Dragon Ball Super

מאז שנת 2015, כותר Dragon Ball חזר לפיסגה שהיה בזמן סדרת Dragon Ball Z תודות לסדרת Dragon Ball Super שנתנה לנו דמויות מגניבות, אנימציה מדהימה ואקשן סוחף. בדומה לסדרת "דרגון בול Z" המקורית שקיבלה כ-12 סרטים, גם סדרת ה-Super התחילה לקבל סרטי אנימציה המחוברים לסיפור המרכזי.

אחד הסרטים המפורסמים והאהובים ביותר של הסדרה המקורית היה על הסופר סאייה המקורי ברולי, סאייה ששנא את גוקו מאז ילדות בגלל שגוקו כל הזמן היה בוכה (אני רציני לגמרי). למרות שהמניעים שלו לא נחשבו הכי הגיוניים, ברולי היה פשוט דמות מפחידה ומטורפת שפשוט שמחנו לראות אותו על המסך משמיד כל מה שבדרכו, לכן כשקיבלנו אותו במשחק המכות Dragon Ball FighterZ, רק עוד יותר התלהבנו. כעת, הגיע גם תורו לעשות חזרה אל המסך בסדרת ה-Super של הכותר עם הסרט החדש Dragon Ball Super: Broly, צפו בטריילר הרשמי:

האנימציה כמובן נראת יוצאת מן הכלל ובדיוק כמו הסרט המקורי, נראה שהמשיכה העיקרית של הסרט הזה זו לא העלילה, אלא הקרבות המטורפים שנזכה לראות על המסך, לכן הטריילר מתרכז במי ברולי הולך להלחם.

יחד עם הטריילר הרשמי מקומיקון, קיבלנו גם פוסטר רשמי של הסרט:

הסרט באמת נראה מדהים ואנחנו לא יכולים לחכות ולראות את כל הקרבות האלה על המסך, ולראות האם ברולי יהפוך לסופר סאייה הכחול כשהסרט יצא ב-14 בדצמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה