היפה והחיה- סדרת פריקוול בפיתוחה של Disney+

בדומה לעיבודי לייב-אקשן לסרטי האנימציה של Disney כגון סרט ספין אוף לאלאדין בו מככבת דמות מקורית בשם הנסיך אנדרס, Disney+ החליטה ליצור סדרת פריקוול ל"היפה והחיה" בת שישה פרקים שתתמקד בדמויותיהן של גסטון ולה פו. גסטון הוא גבר מחוזר שנחוש להשיג את בל בכל המחיר. הוא אגרסיבי ואותו מלווה ידידו לה-פו שמתחקה אחריו ומעריץ אותו. אותם יגלמו השחקנים מהסרט המקורי מ-2017: לוק אוונס וג'וש גאד. כרגע, Disney+ עובדת על פיתוח סדרת הפריקוול כבר ארבעה חודשים, מאז השקת שירות הצפייה הישירה שלה בנובמבר האחרון.

נמסר ש-Disney+ משתפת פעולה עם יוצרי הסדרה "עד עצם היום הזה": אדם הורוביץ ואדוארד קיטסיס. בנוסף, המלחין אלן מנקן ימציא וילחין שירים חדשים עבור התוכנית החדשה. רעיון הסדרה נבע  בזמן שיתוף הפעולה של ג'וש גאד עם שני יוצרי "עד עצם היום הזה" בסדרה נוספת בשם "Muppets Live Another Day" שמהווה פריקוול ל"The Muppets Take Manhattan". נכון לעכשיו, השחקנים היחידים מהסרט של 2017 שישתתפו בסדרה הם לוק אוונס וג'וש גאד, אומנם יש סיכוי שאמה ווטסון ודן סטיבנס ישתתפו בתפקיד אורח.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה