ספין אוף לסרט אלאדין עם הנסיך אנדרס בפיתוח

השנה הגיעה אלינו גרסת לייב-אקשן של “אלאדין” שזכתה להצלחה מסחררת מצד הקהל, על אף ביקורות מעורבות מצד מבקרי קולנוע. כעת Disney הודיעה שהיא עובדת על גרסת ספין אוף לסרט זה שתתמקד בדמות חדשה בשם Prince Anders. נמסר שהסרט יעלה לשירות הסטרימינג החדש של Disney+. כוכב “אלאדין”, מנה מסעוד, לא הצליח להגיע לאודישנים לרעיון סדרה חדשה של Disney וישחק במקום בסרט מרשת Hulu בשם Reprisal. לכן נכתבה סדרת לדמות המינורית Prince Anders שתגולם על ידי ביל מגנוסן, שחקן הידוע בעיקר במשחקו בסרט “אל תוך היער” ב-2014.

אלאדין4

רעיון הסרט ספין אוף הגיע מביל מגנוסן. סרט הספין אוף יהיה בהפקתם של מפיקי “אלאדין”, דן לין וג’ונתן ארליך, ואת התסריט יכתבו ג’ורדאן דן ומיכאל קוואמה.  מלבד סרט הספין אוף ביל מגנוסן ישחק גם ב”לא זמן למות” ובפריקוול עבור “הסופרנוס” לצד קורי סטול.

יצירת ספין אוף חדש לסרט Disney בכיכובה של דמות לא מוכרת יגרור תגובות מעורבות. זה עשוי לא למצוא חן בעיניי המעריצים המושבעים של הגרסה המקורית של “אלאדין”, אך יחד עם זאת לא ניתן להתכחש להצלחת סרטי הלייב אקשן האחרונים של דיסני כגון: “מלך האריות” ו”אלאדין”.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *